Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hová rakjam régi bútoromat?

Hová rakjam régi bútoromat?

Figyelt kérdés
Van lehetőségem, egy ismerősömtől egy 3+2+1-es kanapét venni. Ami a mostaninál sokkal jobb minőségű. Ez eddig rendben is lenne, de a régit, nem akarom a kuka mellé tenni. Szegényke tényleg nem szép, és a hátulját megkapirgálta a macska. De ülni lehet rajta. És nem tudom mit csináljak vele. Tök jó lenne, ha valakinek egy klub helyiségbe, vagy raktárba, vagy garázsba szüksége lenne rá. Mert kidobni, kuka mellé tenni, nem szeretném. Van valakinek valami jó ötlete?

2013. jan. 31. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a vaterára nulla forintért. Legalább az elszállítási költséget megúszod.
2013. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szegény tényleg elég ratyi.
2013. jan. 31. 08:21
 3/13 anonim válasza:
100%
A vaterás nulla forintos ötlet egész jó, vagy aprod.hu-ra. Amennyiben viszont még egyszerűbb megoldást szeretnél, akkor tedd ki az utcára egy cédulával, hogy ingyen elvihető. A mai világban hidd el, örülni fog neki valaki (még ha csak tüzelő anyagnak is viszi el).
2013. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked gáz,de vannak akik még annak is nagyon örülnének.....miután létezik olyan,hogy lomtalanítás meg vannak leadó helyek így nem csak úgy van,hogy kirakom a kuka mellé aztán csak elviszi valaki (biztos elvinné valaki) de ez nem így működik.pl apród,jófogás ingyenes hirdetési oldal,ha a vaterán pl nem vagy...raksz 1-2 képet leírod,hogy nem szép,de használni lehet ingyen oda adod csak el kell vinni.
2013. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek más oldalak is, pl ad6kap6 vagy a szívesseg.net. Mindkettőn találsz olyan embereket, akik nagyon örülnének neki. (Persze fontos az is, hogy ezeken az oldalakon olyat ajánlj, amit rászorulóként te is örömmel elfogadnál. A hátulja szerintem mindegy, az úgyis falhoz kerül.)
2013. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az.

Lehet épp egy olyan emberhez kerül,akinek van varrógépe,párszáz forintból olyat varázsol belőle mintha új lenne.


Tedd csak fel nyugodtan.

2013. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerkezetileg jó, és csak az anyag csúnya, az tök olcsón felújítható.

Csak egy bútortűzőgép, valami olcsóbb és erős anyag kell hozzá, na meg egy ügyes kéz!


Szóval még a magadnak is felújíthatod, de más is biztos örülne neki.


Egyébként nemrég tévékapcsolgatás közben hallottam, hogy vannak ilyen romkocsmák, ahol mindig jól jön egy-egy rég bútor, főleg ülőalkalmatosság! Még sosem voltam ilyen helyen, nem tudom mi a valóság. De a Szimpla Kert nevűről már hallottam, és mintha pont annak a vezetője beszélt volna a bútorokról... Nem biztos.

Mindenesetre rákereshetsz neten ilyenekre és felajánlhatod nekik.

2013. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.


Ezen a linken megtekinthetitek, ha szeretnétek:

[link]

De tényleg nem szép! Én is így kaptam.

2013. jan. 31. 09:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el fogják vinni,annyira nincs rossz állapotban,hogy ne tudná valaki használni.

A macsek aranyos :)

2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért öt forint, mert nem engedi se a 0, se az 1 Ft-t. :(
2013. jan. 31. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!