Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitöl érzem mások ruháit...

Mitöl érzem mások ruháit illatosnak?

Figyelt kérdés
Minden fajta mosoport,dràga öblitöt probaltam,de nem.érem.azt el,hogy illatozzon a ruha.Màsokon meg érzem,es tuti nem.parfum hanem mososzer,vagy öblitö.Valaki tudna tippet adni,hogy érjem.el,mivel az én ruhàimon is?
2013. márc. 7. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szia, szerintem nagyon közönséges és tolakodó, amikor valakiből öblítő szag árad. Amúgy meg nagyon sokan, akik így "illatoznak" a koncentrátumot nem négyszeresére higítják, hanem csak mondjuk kétszeresére, így sokkal töményebb, erősebb lesz az öblítő.

Nem szabad a mosógép öblítőszer adagolójában megjelölt csíkon túlönteni sem, mert akkor egyből kifolyik a dobba és az öblítésnél már nem tud hozzá adagolni semmit.

2013. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A mosógépeddel lehet a probléma,az én régi Whirlpool gépem öblített ilyen "natúrba",hogy bármennyi öblítőt raktam nem érzett a ruhán.Úgy tudod megoldani,hogy hideg vizet engedsz a fürdőkádba és raksz bele öblítőszert/Én Lenort/és a kimosott még vizes ruhákat bele rakod 15-20 percre majd ha van centrifugáló programod (netán szárítógéped)visszateszed.

Kicsit macerás de illatozni fog a ruha. Az újabb Electrolux mosógépem már jól öblít.-Így nincs macera.

2013. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
De "jópofa",az öblítő illata közönséges....-De a hónalj szag,meg a szájbűz nem mi? Ezerszer érezzek egy öblítő illatú embert,mint egy büdöset.-Tegnap reggel a bolt bejáratánál pont egy középkorú férfinak volt finom lágy öblítő illatú ruhája,a hideg tavaszi szélben szinte jó kedve lett az embernek a finom illattól...Gondoltam is,hogy a párja milyen szépen,tisztán "öltözteti". De hát véleményben nem vagyunk egyformák....
2013. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Egészen egyszerű erre a magyarázat.

A különbözőség.

A te ruháidnak is van illatuk, de mivel hozzá vagy szokva, nem érzed, vagy jóval gyengébbnek, mint szeretnéd. Ellenben a másik ember elég nagy valószínűséggel más öblítőt és/vagy mosóport használ, ami az orrodnak új, hát persze, hogy intenzívebbnek érzed. És ez fordítva is működik, a másik embernek meg a te ruháid illatosak.


Az meg, hogy egy illat kellemes vagy olyan, mintha homlokon vágtak volna, az mindenki egyéni megítélésétől függ. Kinek a pap, kinek a paplan...

2013. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

"Gondoltam is,hogy a párja milyen szépen,tisztán "öltözteti"

Te szexista, feminista, rasszista, orbánista, masiniszta, féltrappista, kovácspista!

Miből gondolod, hogy a "párja" öltözteti? Hát a férfiember annyira primitív, hogy nem képes bedobni a kettőberakott mosógépbe a gönceit??

Hogy az ensz meg az uneszkó vigyen el szibériába!

2013. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ezerszer érezzek egy öblítő illatú embert,mint egy büdöset."


Szerinted akiből nem árad két méterről az öblítőszag, az már egyből büdös? Atyaég.

Rengeteg ember orrát irritálja a különféle agyonillatosított emberek szaga, én is használok öblítőt, tusfürdőt, testápolót, dezodort, parfümöt, de mértékkel.


Nálunk például az óvónők is panaszkodtak már, hogy vannak öblítőszagú gyerekek, borzasztóan zavaró, mert olyannyira erős szagot áraszt a ruhájuk, hogy beteríti az egész szobát.

2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted akiből nem árad két méterről az öblítőszag, az már egyből büdös?"


Szerintem ilyet nem írt.



"Nálunk például az óvónők is panaszkodtak már..."


Jaj, az óvónők...azt vettem észre, hogy azok mindenhol elmeroggyantak, csak kötözködni tudnak.

De ez most komoly. Anno rám is szemüveget akartak erőltetni, pár éve az unokaöcsémre is, mert volt szemvizsgálat. Elvittük egy országosan ismert szemészhez az unokaöcsit, megvizsgálta: azt mondta a doki: ki volt azaz őrült, aki ilyen erős szemüveget írt fel? Teljesen jó a szeme. Az én szememet is kiakarták csinálni, az unokaöcsémét is csak elb@szták volna. Aztán nem álltak anyámékkal szóba, meg a tesómmal sem, mert megmondták az óvónőknek, hogy "nem adunk rá szemüveget". Ez nem tetszett nekik, veszekedés is volt, mert állították, hogy a szemorvos azt írta fel. Ők meg leszarták, mert az országosan ismert orvos meg teljesen mást mondott.

Én 29 vagyok, unokaöcsi 13 éves, és teljesen tisztán látunk.


Ja, ugye kell néha vinni szappant. Nem jó ám a DM-es Balea szappan, csak a Baba szappan. Miért a DM-esel nem lehet kezet mosni? Mellesleg jobb is a minősége a DM-esnek. Nem egy gagyi 100Ft-os szappant vittünk...kretének ezek, csak kötözködni tudnak.

2013. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!