Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért maradnak a ruhák mosás...

Miért maradnak a ruhák mosás után fura szagúak? Dohosnak, vagy nem is tudom leírni milyennek érzem őket.

Figyelt kérdés
Hiába mosom ki őket, akkor sincs nekik finom illatuk. Mi lehet a baj? Mivel lehetne orvosolni?
2012. máj. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél az öblítő vízbe egy pohár ecetet. A szinük is élénkebb lesz, a szagot is elveszi.
2012. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lakásban teregetsz... mert akkor nem tud kiszellőzni, de az is lehet, hogy a mosópor sem jó, ezt én is tapasztaltam amikor ariellről tomira váltottam...
2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Persilt használok. Azzal is vannak ilyen gondok? Van amikor a lakásban teregetek, de már akkor érzem ezt a dohos érdekes szagot, mikor kiszedem a mosógépből őket... :(

2012. máj. 17. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat hogy penészes a mosógéped
2012. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha mosás után sokat vársz a teregetéssel az is okozhatja
2012. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk néha-néha előfordul, hogy később lesz kiteregetve, ilyenkor a ruha a mosógépben várakozik és büdösödik sajnos. :/
2012. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!