Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mivel/hogyan mosnátok ki...

Ti mivel/hogyan mosnátok ki egy kis válltáskát?

Figyelt kérdés
Sajnos egy elég kemény buliba történt egy baleset (kifolyt a táskámba a coronita:D) és adott neki egy kellemetlen szagot. Anuóyum sajna tanácstalan ezért fordulok hozzátok :D

2012. máj. 8. 20:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha moshato gepben,en a mosogatoszert probalnam ki. De konnyebb lenne segiteni ha tennel fel egy kepet a taskarol,hogy lassuk milyen anyagbol van( mit lehet vele kezdeni).
2012. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb úgy, mint egy vízbe nyomható cipőt. Ezt a táskát kénytelen leszel legalábbis vízbe nyomni és jól kimosni ahogy éred. Körömkefe is segíthet, fogkefe is, de ha nem a szutyok a baj, hanem a bűz, akkor a sok öblítő is...
2012. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből van? Ha bőr/műbőr, akkor nem mosható. Ha rongy, akkor én is mosógépbe tenném, 30 fok, mosószer. Vagy beáztatnám lavórba, és egy öblítés és centrifuga a gépben.
2012. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos most nem tudok róla fellőni képet de jó anyaga van (converse) klasszikus váltáska talán épp,hogy bele férne egy A4-s füzet ha a nagyságot nézzük..és igen csak a "bűz" a gond
2012. máj. 8. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosógépben maximum 40 fokon.Én így szoktam a táskákat.
2012. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Elso vagyok.en nem mososzert hanem mosogatoszert hasznalnek( nem eliras volt :) ). En minden etel- italfoltot azzal mosok ki a ruhainkbol- folttisztito helyett. A legdurvabb paprika- zsirfoltot is kihozza a kedvenc feher konyharuhaimbol. De persze ez nem garancia a taskara :/
2012. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

úgy érzem ebből öblítős lavor lesz , ha az se oldja meg a gondom akkor még látni fogtok !!:D

köszi szépen mindenkinek megy a zöld!:)

2012. máj. 8. 21:07
 8/12 anonim válasza:
Megint elso. Most olvastam a valaszodat. En ezt tennem: taska belsejebe mosogatoszer, plusz rendesen mosopor, oblito, progi ahogy irtak max 40 fok, ha esetleg feher a taska vagy ugy gondolod hogy nem artana neki- nem venne ki a szinet- en egy kis hipot is tennek az elomosashoz bele, de ezt tenyleg csak ha tuti biztos vagy benne, ha van olyan lehetoseg akkor extra oblites es ha olyan a gepetek, akkor ha eszreveszed a masodik oblites idejet akkor egy kis plusz oblitot gyorsan tegyel meg bele. Szerintem ennyi szernek mar ki kell hogy vegye a szagokat. Sok sikert!
2012. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia! mi lett a taskaval?
2012. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

még szárad, mosószeres vízbe mostam ki először

aztán majd jöhet késöbb az őblítő, úgy hondoltam akkor már kiis "mosom" teljesen

2012. máj. 11. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!