Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van büdös mindig a...

Miért van büdös mindig a fürdőben?

Figyelt kérdés
Bárhogy takarítok mindig rötyiszag van. Már kivagyok tőle, mit lehet vele kezdeni?

2013. jan. 25. 11:25
1 2
 1/12 eNerdzsy ***** válasza:

Lehet, hogy a lefolyó csövén jön vissza a pöce szag.

Önts minden lefolyóba 0.5-1 liter vizet és szellőztess ki.


Ha ezek után is büdös van, akkor valahol gond van a rendszerrel és szerelni kell.

2013. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ott van a wc-is?
2013. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor áll elő ez a probléma, ha a szennyvízcsatornában dugulás van. Akkor hiába öntesz a lefolyóba bármit is, visszajön a szag mindig. A csatornát kellene ellenőrizni, hogy nincs-e valahol dugulás.
2013. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából minidig csak a wc-nél van büdös mintha nem lenne kitakarítva Büzelzáros nem jöhet vissza a szag. Nem?
2013. jan. 25. 11:49
 5/12 eNerdzsy ***** válasza:

Hát ezzel kellett volna kezdeni.

Attól, hogy bűzelzárós még vissza jöhet a szag csak nem a vízen keresztül, hanem a padló és a WC-kagyló közötti résen, ha a csésze nincs megfelelően csatlakoztatva a lefolyóra.

Fel kell szedni a WC csészét és megnézni.

2013. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnézetem, köszönöm. Körbe van szilozva az egész de ki tudja.
2013. jan. 25. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha együtt van ,az kényes téma."Én csak külön tudom elképzelni."

persze ha már ott van. Nekem 2 wc van a házban és allergiás vagyok az ilyen nemű szagokra igy hát jó pár éve elszívót szereltem beléjük.És most már nincs probléma, 30 %-a illatosító kell. Úgy van bekötve ,hogy 2es kapcsolóval az 1-ik a lámpa a másik az elszívó.Nagydolog után bekapcs az elszívót 10-perc alatt úgy kiszívja ,hogy nincs szag.Lehet kapni ilyen kütyüket 100mm-es pvc csőbe kell bele,vagy rá rakni,és olyan programozása van ,hogy 0-30percig lehet állítani az elszívás idejét. kb:5-7e ft. Nagyon jó ,csak ajánlani tudom.

2013. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-nek, amikor nem használod a elszívót, a szellőzőcsövön nem jön be kintről a hideg?
2013. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minimális, a külső felén roló van,amikor nem üzemel lehajlik,ha üzemel felnyílik.
2013. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elszívó az van köszi nem ez a probléma és az sem mehet egész nap.
2013. jan. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!