Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz büdös a ruha a bio...

Molnár Bernadett12 kérdése:

Miért lesz büdös a ruha a bio citromax mosószer használata után?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy tisztítószer csomagot Citromax terméknév alatt, ami bio termék. A minősége rossz, becsapás és ráadásul a ruháim nagyon büdösek tőle!
2013. jan. 18. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Már, meg is válaszoltad a kérdésed.
2013. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a mosószer összetételét . 15-30 % anionos és max 5 % nem-ionos felületaktív anyagot tartalmaz .Ezenkívül szinezéket .

Tapasztalatom szerint ennyi mosóaktív anyag a jó mosóhatás eléréséhez kevés .A ruhák feltehetően piszkosak maradtak .Lehet hogy gyorsan lebomlik az élővizekben , de mosásra nem elegendő . Ha mégis el akarod használni , mert drága volt , azt ajánlom, hogy a mosógépedbe adagolj 1 evőkanál trisót vízlágyítókánt és ehhez tedd hozzá ezt a mosószert .

2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szegedi hédi válasza:
100%
Én rendszeresen használom a Citromax termékeit a családban, kisebbik fiam bőrallergiás, ettől a mosószertől szinte tünetmentes, és a ruhákat is rendesen kimossa. Eddig még nem vettem észre, hogy büdös lenne a ruha. Szerintem megéri az árát, főleg, hogy bio.
2013. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kissné balogh andrea válasza:
100%
Szia! Szerintem a használati utasítás szerint előírt mennyiséggel próbáld meg a mosást, de igazából nem tudom, miért büdösek a ruháid. Én már hónapok óta ezt a mosószert használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Friss, kellemes citrom illatról tudok csak beszámolni, semmi extra büdösség. És ha minden igaz, még a mosógépet is kitisztítja a lerakódásoktól.
2013. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ebből a termékből én is vásároltam, mert elfogadhatónak találtam az árát. Nem tapasztaltam, hogy büdös lenne tőle a ruhám. Ismerősöm is kipróbálta a bőralergiás gyermekének és elmultak a kiütései is. A család másik termékét is kipróbáltam /ablaktisztitó/ és állitom, hogy nem tud kevesebbet mint egy sokkal drágább termék. Ennyi pénzért szerintem megér egy próbát
2013. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zsuzsa01 válasza:

Kedves Molnár Bernadett!

Nem tudom mi az oka hogy büdösek a ruháid..

Nálunk az egész család ezt a mosószet használja és állítom hogy a legjobb találmány amivel találkoztam!

Anyósom vett karácsony előtt egy garnitúrát,kipróbálta és hozott nekem is mivel kisfiam ekcémás és a mosódión kívül mást már nem tudtam használni!!

Mióta ezzel mosok a gyereknek szinte elmúlt a bőr probléma.Rendszeres vásárlója vagyok annak a kedves hölgynek aki az m3 Praktikerben árulja és ahányszor megyek mindig új tanácsokat ad!Bárkinek szívesen ajánlom a Citromax termékeket!!

2013. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szabó hajni válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném, hogy a Citromax folyékony mosószernél 3-szor drágább Ariel-től miért voltak büdösek a ruháim?! Semmi gond ezzel a Citromax-szal, nekem is ajánlották, nagy nehezen rávettem magam a próbára, és azóta is használom. És, hát meg kell mondjam, vetekszik a világmárkák hatékonyságával! Szerintem rosszul használod, vagy keveset öntesz a gépbe, vagy a gépeddel van a baj, és nem mos rendesen. Mindenképpen nézesd meg, nehogy később nagyobb baja legyen.
2013. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ayae1 válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ariel után ez egy jobb minőségű mosószer lett a számunkra, így mi áttértünk a Citromax folyékony öko mosószerre. Ajánlom én is.
2016. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom. Egy kupakkal szoktam a mosógép dobjába rakni, teljesen megfelelő, eltűnteti a szennyeződéseket is.

Büdös akkor lesz a ruha, ha a mosógép nincs kitisztítva, vagy ha rossz helyen van szárítva a ruhanemű, esetleg rosszul van kiterítve és bepállik.

2019. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!