Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folyik ki a hab a mosógépből!...

Folyik ki a hab a mosógépből! Leállítsam, vagy hagyjam? Fertőtlenítő mosás.

Figyelt kérdés
Flóraszepttel fertőtlenítem a mosógépemet, nem raktam bele egy flakonnal, ahogy itt tanácsolták, ennek ellenére tiszta hab a dob belülről, és folyik is ki a hab. Végigmehet így a program, vagy állítsam le, és engedjem le a vizet?
2012. dec. 19. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Flóraszeptet szerintem nem javasolta. Én személy szerint az ecetet, valaki a trisót... valaki meg a hypót...


Ha nem áll le magától a gép, akkor végigfuttathatod... van olyan mosógép, ami elbírja...

2012. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*senki nem javasolta
2012. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igazad van, ne Flóraszeptet, hanem Domestost javasolt valaki, egy egész flakonnal. Csak én ehelyett Flóraszeptet használtam, bár szerintem "egy kutya a kettő".

Mindegy, már nem folyik, teljesen jól halad a program, ha vége van, elhúzom a mosógépet, hogy alatta is feltöröljek, és ennyi. Amúgy már most csillog-villog a gép :)

2012. dec. 19. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Én még sosem "fertőtlenítettem" mosógépet.

Rendszeresen használjuk, szerintem szükségtelen...

2012. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is játszottam domestossal, nekem is habzott, de nem jött ki a hab a gépből...ez érdekes :D
2012. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!