Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folyik ki a hab a mosógépből!...

Folyik ki a hab a mosógépből! Leállítsam, vagy hagyjam? Fertőtlenítő mosás.

Figyelt kérdés
Flóraszepttel fertőtlenítem a mosógépemet, nem raktam bele egy flakonnal, ahogy itt tanácsolták, ennek ellenére tiszta hab a dob belülről, és folyik is ki a hab. Végigmehet így a program, vagy állítsam le, és engedjem le a vizet?
2012. dec. 19. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet azóta már a gép leállt magától.Én jártam így. Nem szabad habzó mosószert tenni a mosógépbe.Engedd le a vizet, mielőtt baj lenne.
2012. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha fehéret mosok , és ha lehet, mert olyan anyagú a ruha akkor beáztetom hypóba. Az is fertőtlenít,de ha ecettel öblítesz az is nagyon jó.
2012. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
"Flóraszepttel fertőtlenítem a mosógépemet, nem raktam bele egy flakonnal, ahogy itt tanácsolták" - látod, látod ... mennyi hülyeséget szoktak itt írni :)
2012. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az, kedves 3.! Ez aztán nagy tanács volt valakitől...

Mindegy, mostmár nem folyik, megy tovább a program, ami kifolyt, feltöröltem, figyelem, hogy halad tovább a dolog.

2012. dec. 19. 16:12
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

baja nem lesz a gépnek, csak neked idegbajod a törölgetéstől :)


nem véletlen van ráírva bármilyen mosóporra is, hogy fékezett habzású, vagy mosógéphez, vagy mit tudom én ... ne ess kétségbe, ebbe bármelyik háziasszony belefuthat :)

2012. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös.

Igazad van én is belefutottam, le is állt a mosógépem.

60 éves nagyi

2012. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:)) hát sikerült is belefutnom :D Egyébként ti mivel fertőtlenítitek a mosógépet? Gondolom nem Flóraszepttel :D

Már meg is száradt a kő, ahol habos lett, bár arra kíváncsi lennék, hogy mi van a mosógép alatt....

2012. dec. 19. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:

a mosógép alatt aljas habfoszlányok szunyókálnak, akik éjszaka előbújnak :)


Miele mosógép, saját mosószerével, főző programon

2012. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ecet ,hypó.
2012. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nemáááá nemáááá, akkor ezek éjjel rám is támadhatnak? :D A biztonság kedvéért amint lejárt, kitakarítok alatta is, hogy a gonosz habocska a lefolyóban végezhesse majd :D

Köszönöm egyébként a tippeket fertőtlenítésre! Ecetet én is használtam régebben, csak gondoltam most valami ütősebb kellene. Hát meglett :))

2012. dec. 19. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!