Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell elinditani egy...

Hogyan kell elinditani egy mosást?

Figyelt kérdés
sziasztok. én egy 12 éves gyerek vagyok. És szeretnék anyukámnak segíteni a házimunkába amíg nincs itthon. És ki szeretném mosni a szennyest. Csak az a probléma hogy nem tudom hogyan kell mosást inditani. :( Segítenétek?

2012. nov. 27. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Inkább másban segits,nem fog örülni ha összemosod a pirosat a fehérrel 90 fokon.

Inkább kérd meg hogy tanitsa meg ő,mert minden gép más.


De elmosogathatsz, összepakolhatsz, felsöprögethetsz, portalanithatsz,annak is nagyon fog örülni.

2012. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak fehér van benne. és nem 90 fokon tenném hanem 40-50
2012. nov. 27. 15:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Dicséretes a hozzáállásod! :) De szerintem is hagyd a mosást, ezernyi más dologban besegíthetsz. Mosogatás, portörés, rendrakás, ruháid elpakolása, porszívózás, levelek összesöprése az udvaron stb.
2012. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szépen szétválogatod a szennyest, sötétre és világosra. Ha valamiben nem vagy biztos, azt inkább hagyd ki.

Keress a fürdőben/konyhában mosószert, rá van írva hogy fehér vagy színes ruhákoz.

Felül vagy elöl nyílik az ajtaja?

Ha elöl, akkor az ajtó fölött van egy kihúzható fiókszerű valami, oda kell beönteni a mosószert, kb 1/2 dl-t.(felültöltősben várjunk olyat, akinek van, abban nem merek tanácsot adni)

A ruhákat bepakolod, becsukod az ajtót, kattanásig.

A hőmérsékletet beállítod 40 fokra, és a sima mosásra tekersz (C program vagy ECO).

Kb. 1,5 óra a program.

És nagyon jó anyukádnak, hogy ilyen cuki gyerkőce van!! :)))

2012. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha bugyi, törölköző, zokni, pizsoma van bent, az oké, ha blúz, pulcsi, az nem oké. 60 fokon kell kimosni. Mosószert és öblítőt kell tenned a tartályba. És ha olyan, ne felejtsd el a vízcsapot megengedni.
2012. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Felültöltősben is kb fél deci amit beleöntök.


de pl én kirohannék a világból ha 60fokon mosna nekem valaki...


Ezért irtam hogy keress más házimunkát,tuti akad.

2012. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem erre így lehetetlenség válaszolni, mert minden gép más.

Lehet, hogy a csapot is ki kell nyitni, különben nem megy bele víz, és leég az egész.

A hőfok sem mindegy, nemcsak színtől, hanem anyagtól is függ.

Nem tudjuk, a kérdező felismeri-e egyáltalán a mosószert és az öblítőt, illetve tudja-e hova mit és mennyit kell önteni. (Látatlanban ezt elmondani NEM lehet.)


Édes, hogy segíteni akarsz, de ne ezzel kísérletezz, hanem olyasmivel, amihez nem kell "szakértelem" (mármint megtanulni külön a gép kezelését :)): pl. mosogatás, porszívózás, felsöprés, portörlés, elpakolás... Ilyesmi. :)

2012. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

15:37

Mitől ne lenne igaz a kérdés?

Kérdezett már itt férfi is aki a párjának akart sütit sütni,de a gázt se tudta begyújtani...

2012. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha láttál volna már 12 éves gyereket irni és fogalmazni akkor minden bizonnyal tudnád a választ.


De ezt a válaszom is töröltesd persze, még a végén szertefoszlik az illúziód a mai jócseleketedről.

2012. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előzőt se én töröltettem:)


Öcsém 12 éves,tudja kezelni a mosógépet,sütőt,egyebet,és értelmes gyerek lévén fogalmaz ilyen szépen.

Nem csak hülyegyerekek vannak.

2012. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!