Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor kezdesz neki a tavaszi...

Mikor kezdesz neki a tavaszi nagytakarításnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit csinálsz?
2012. márc. 10. 01:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Majd húsvét előtt közvetlen napokban , ablaktakarítás , függönymosás minden olyan amit a hétköznapokban egyébként nem .:)
2012. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már nekikezdtem. Festjük a lakást. Utána meg mázolás.
2012. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Soha, nem csinálok ilyesmit. Ki lehet mosni a függönyöket akármikor, ablakot ugyanúgy, miért fárasztanám magam azzal, hogy mindent egyszerre csináljak meg? Agybajt is kapnék a nap végére.
2012. márc. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem csinálok ilyet sosem.


Az év minden részében figyelek a lakásra, mosom az ágyneműt mikor kell, portalanítok, évente kétszer lemosom az ablakokat, de nem azért, mert tavasz van.

2012. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már én sem csinálom,inkább folyamatosan tisztán tartom a lakást . Régen csináltam de az nagyon fárasztó egyszerre az egész lakást kitakaritani ablakot is akkor pucolok ha látom hogy kell főleg sz időjárástól függ.
2012. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen leszoktam már arról,hogy egyszerre takarítsam az egész lakást. Folyamatosan takarítok ki egy-egy szobát.

Most csak az ablakokat mosom le,és a függönyöket mosom ki pluszban.

2012. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
NAGYTAKARITÁST soha sem csinálok, folyamatosan rendben tartom a lakást. Ha úgy érzem, hogy szükséges, akkor lemosom az ablakokat, kimosom a függönyöket, nem várok arra, hogy IDEJE legyen. Igy mindig rendes a lakás, és soha nem kell napokig hullafáradtan súrolni a koszt, meg a család is jobban érzi magát, mintha hónapokig piszokban kellene élniük, utána meg hetekig a takaritás miatt nem tudnak otthon rendesen élni.
2012. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szerdán. Alapvetően én is rendben tartom a lakást, viszont télen nem mostam ablakot, mert hideg volt, és most már elég undorítóak. A függönyöket egy hónapja mostam, de nem igazán sikerült kivasalni őket, úgyhogy gyűröttek, szóval nem fog ártani nekik. Amúgy is kéthavonta mosom őket, egy hónap ide vagy oda igazán nem számít.

Az átlagos takarításhoz képest annyi plusz lesz, hogy most egyszerre megcsinálok mindent, amit amúgy részletekben szoktam, pl. szekrények, ajtók lemosása, valamint kiporolom a könyveket (ezt nem lehet részletekben, mert nagyon porol), és veszek nagy mappákat, amikbe beleszortírozom az egyelőre rendezetlen jegyzeteket, kottákat. Ezt sem lehet apránként megcsinálni, mert akkor nem látom át.


Húsvétra mi elutazunk, valószínű a szüleimhez, úgyhogy nem hagyom akkorra a mi lakásunkat, mert akkor anyukámnak kell segíteni meszelni, stb.

2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálam az ablakpucolás lesz akkor amikor már gond nélkül nyitva lehet hagyni az ablakokat, valamit tavasszal átpakolom a téli ruhákat egy másik gardróbszekrénybe és előpakolom a tavaszi nyáriakat. ja, és kipakolom a kamrát
2012. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem a tavaszi nagytakarítás mindíg az udvarra vonatkozik,gereblyézés ilyenek.A lakás mindíg rendben van,bár ilyenkor végre lehet a nagy szőnyegeket kivinni az udvarra és kitakarítani.
2012. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!