Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mi tartozik bele a...

Kinek mi tartozik bele a "tavaszi nagytakarításba"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kirámolok, az eltett tavaszi-nyári cuccokat kimosom, akárcsak a függönyt... Aztán ablaktörlés, porolás, könyvek törölgetése, felmosás, szőnyegmosás, helyrerakodás :)
2010. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kifordítom a házat a négy sarkából. Portörlés (a szekrények tetején is), ablakpucolás, függönymosás, feltörlés, porszívózás, ajtók-ablakok- csövek - képek-lámpák letörlése, radiátor, a régi lomjaimat kidobom. Ez mondjuk nem mindig valósul meg. Most pl: a lomok kidobása/szelektálása, a ruhásszekrény kiürítése és a ajtók lemosása kimaradt.

Minden nem fér bele.

2010. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vá látnád most a lakást, csapáson lehet csak bejönni. Minden széthányva, felfordítva. A felesleges cuccoktól megszabadulok, tavaly is ezt tettem és szinte fellélegzett a lakás meg én is.
2010. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ablakpucolás,függönymosás,portörlés,porszívózás,a téli ruhák elpakolása a szekrény mélyére,alapos szelektálás stb. :)
2010. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Pl. kitakarítottam a sütőt belülről is, a hűtőt elhúztam és mögötte is, fürdőkád alatt is, stb.
2010. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
az éven semmit...februárban költöztem ide,akkor kitakaritttam beköltözés előtt,egy joideig biztos nemcsinálok semmit porszivózáson,felmosáson kivül...
2010. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden, amit feljebb is leírtak és én a szobanövényeket is "kitakarítom": kaspóból ki, kádba be, zuhanyozás, szükség szerint átültetés. Amíg csepegnek, kaspómosás, utána mehetnek vissza a helyükre. Több mint 50-60 cserepesünk van, rámegy egy teljes nap csak az ő rendbe rakásukra.
2010. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nos a szobanovényekkel nálunk is hasonló a helyzet :) Tegnap pl. egész délután ezt csináltam. Koszonom a válaszokat!
2010. ápr. 3. 07:30
 9/20 anonim ***** válasza:
Ablakmosás, növényültetés, mosás, takarítás, mosogatás, rendrakás.
2010. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam a tavaszi nagytakarítás azt jelenti, hogy szó szerint mindent letakarítok!

Szekrények tetejét, növényeket, ablakmosás, függönymosás, MINDENT!!! :D

2010. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!