Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mi tartozik bele a...

Kinek mi tartozik bele a "tavaszi nagytakarításba"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:19
1 2
 11/20 anonim válasza:
portörlés mindenhonnan,szobanövények ápolása,könyveim és plüssállataim letörölgetése,kiporolása,szőnyegek kipucolása,ablaktisztítás,akváriumom rendberakása, téli cuccok elpakolása
2010. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ti hülyék vagytok..:))))Én folyamatosan csinálom,ezért ilyenkorra már csak az ablak mosás,függönymosás marad..:P)Nem csodálom,ha kikészültök idegileg,fizikailag,és menekülnek a pasik..:)))
2010. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Fogmosás
2010. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kisbaba mellett ..idén semmit..nincs időm rá...örülök ha kiporszívozok
2010. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megmosom a lábam. Sanyi
2010. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Belegondolni is fáj, mennyi munka lenne az egész házat így kitakarítani, már sokszor gondolkoztam, hogy mások hogyan csinálják. Szerintem emberfeletti erőfeszítést igényel. Én inkább részletekben csinálom, ha már nagy a dzsungel a spájzban, akkor nagytakarítok ott. Aztán a következő hónapban a konyha sarkát, csempét. Szóval egyszerre szerintem képtelenség, talán az ablakokat fogom lemosni.
2010. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan takarítok mindent, így csak az ablakpucolás marad átra 2-3havonta...

Hülyeség ez a nagytakarítósdi...

2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ablaktisztítás, függönycsere, ágytakarók cserélése szezon szerint.

Ezek az extrák, minden más a szokásos takarítás része:

portörlés, sikálás, tisztítás.

Inkább a kerti munkák jelentenek többletet.

Spájzot május körül szoktam kipakolni, takarítani, mielőtt jön a befőzési, elrakási szezon.

2010. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megmosom a kukim.
2010. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mindenki máshogy csinálja:) ez így van jól:)


Nekem függönymosás ablakpucolás, és ajtók lemosását jelenti mindez!ezt mindenképp megcsinálom na meg átrakni a ruhákat nyáriakat elő,növényeket a teraszra és kész!


Nekem nem nagy dolodg a házat teljesen tisztává varázsolni mert eleve úgyvan csinálva hogy ne legyenek fölösleges dolgok.. nincs kép a falon ami amugy sem tetszik nekem, na meg por tartó! amivel a lakás családias az a n9vények inkább azokat fürdetem néha meg na meg nyáron kint ülnek a teraszon igy nincs portartóm sem. polcok csak a gardobban amiken ruhák vannak kütyük mütyük nincsenek , csöveket kintre tetettük igy bent nincsenek csöveg csak 10cm esek de azokat nem nagy cucc megtakarítani. szőnyeg nincsen aztsem kell, bőr ülőnk van azt csak átörlöm és a por nem áll meg mint a plüssben! és nekem nem nehéz takarítani!+++++++

2010. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!