Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elkészültem (ebben a pillanatb...

Elkészültem (ebben a pillanatban) a tavaszi nagytakarítással! Utálsz érte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. Engem hidegen hagy a tavaszi nagytakarítás. Minden héten nagytakarítok, a függöny és ablak témát kivéve. Ahhoz meg nincs kedvem :-))
2010. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért csinálod meg nálam is?72 négyzetméter,heti szinten rendben tartott.Szóval ablak,függöny,ajtók,lambéria stb.Na,mennyi?
2010. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én utállak! :) De inkább magamat, hogy nem tudom rávenni magam. Eddig ráfogtam a pocsék időre, de most...
2010. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De jó, hogy neked van időd ilyenre!
2010. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, viszont meghívnálak hozzánk is. Csak 300nm és éppen csak néhány tucat ablak van. :-P Én is igyekszem rávenni magam, de csak a jövő héten lesz időm rá. Sajnos nálunk nem egy napos meló pedig az egész család mozgósítva van.
2010. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
...nem létezik, hogy megvegyetek:)élvezem a munkám gyümölcsét:)de komolyan, jó túl lenni rajta...sajna nem csinálja meg helyettem (sem) senki...:)
2010. márc. 19. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Ettől tartottam:-)Nekem kell megcsinálnom,de mikor?Ja,hogy gépezés helyett,nem rossz ötlet.Csakhát a lustaság...
2010. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
engem az motivált, h legközelebb csak ősszel állok megint neki:)
2010. márc. 19. 15:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Én már túl esetem rajta a hosszú hétvégén!!! :-)))
2010. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

vastagon teszek erre a takarítás-mizériára. mivel minden héten takarítok, ezért nem gondolom, h tavasszal és ősszel olyan húdenagy-egetrengető takarítást kéne csinálnom.


ablakot majd akkor pucolok, ha olyan kedvem lesz. megsúgom: egyelőre nincs olyan. :)

2010. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!