Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy haladtatok a tavaszi...

Hogy haladtatok a tavaszi nagytakarítással babátok mellett?

Figyelt kérdés
Nekem semmi segítségem nincs.Örülök, hogy minden nap felmosok, amikor a kisfiam alszik, és végzek a hetenkénti takarítással is, de a nagytakarítás...nehéz. Ti hogy oldottátok meg?
2010. máj. 3. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már végeztem. Igaz az enyém 20 hónapos, de még itt a 3 nagy is. Apránként csináltam, 1-1 napot szánva 1 helyiségre. Mivel elég nagy a ház, majd 1 hétig tartott, főleg, hogy a kislányom már csak 1x alszik naponta és mindennap főznöm is kell...
2010. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. A tavaly tavaszit karácsonykor fejeztem be, a mostanit sem fogom tudni elvégezni legalább őszig. Nyugi, ez már csak így lesz...Ráadásul a lányom mindig dupla munkát csinál, úgyhogy már fel sem veszem ha 2 méter magas a vasalnivaló, egész sokáig bírom vele a szemezést :)!
2010. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nagytakarítani, viszont hetente egyszer alaposan kitakarítok. A 17 hósommal együtt csináljuk. A férjem néha lepucolja az ablakokat. Rend van és tisztaság.

Nem is igazán értem ezt a nagytakarítósdit, ha valaki rendszeresen takarít, akkor erre miért van szükség?

2010. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Függönymosás, szekrények belseje, teteje...ilyenre gondolok, amit azért hetente nem csinál meg az ember.
2010. máj. 3. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
4hós a lányom, én múlthéten elkezdtem a nagytakarítást. Sajnso egy hét alatt addig jutottam, hogy a konyhaszekrények felét kimostam... pedig nem nagy a konyhám ám, csak a picim leköti miniden időmet. ma talán befejezem a szekrényt, és holnap jöhet a függöny+ablak.
2010. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam külön nagytakarítani,minden héten porszívózunk,portörlünk,felmosok stb.Az ablakokat 1 évben 2x szoktuk letakarítani tavasszal és ősszel,ekkor természtetesen függönymosás is van és ha év közben eszembe jut akkor is kimosom a függönyöket.

Ja,és a párom segít pl.a porszívózás és a portörlés az ő reszortja és a függöny felrakásnál is segít.

2010. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken minden héten letörlik a szekrények tetejét szerintem...

Legalábbis nálam ez alap, amikor takarítok. Nagytakarítást én sem csinálok, mert minden héten takarítok, a szekrényekben meg rendet kell tartani és kész.

2010. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: jobb helyeken még ha rend is van pl. a konyhaszekrényben, néha napján ki szokták pakolni és áttörölni! De annak örülök, ha te minden héten letörlöd a szekrények tetejét, én ezt az időt inkább a gyerekemre fordítom.
2010. máj. 3. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, ha már egyszer takarítasz, akkor miért olyan nagy dolog felállni a székre és letörölni a szekrénytetőt?? Portalanítani sem szoktál? Csak nagytakarításkor? Ez elég gáz...
2010. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!