Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elkészültem (ebben a pillanatb...

Elkészültem (ebben a pillanatban) a tavaszi nagytakarítással! Utálsz érte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Èn egész nap élveztem a játszótéren a gyerekeimmel a napsütést!
2010. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem, dehogy! irigyellek!


úgy vártam, hogy jöjjön a jó idő aztán nekilendülök, de úgy vagyok most, mint a cigány.

Éhes vagyok, éhesen nem dolgozom! nosza, együnk valamit.

most meg jóllaktam. tele hassal dolgozni?

szóval, várok még 1-2 napot.

2010. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kell nagytakaritás mindnen ap takaritok!
2010. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is kész vagyok!


Igaz, a nővéremnek segítettem be, s így a sajátom még várat magára. De húsvét előtt megcsinálom. Szeretem a frissen mosott függönyök illatát.

2010. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

nem utállak

én tegnap csináltam meg délután, és hál isten nem egyedül csináltam. Párom csinálta az ablakok mosását(6helység=3különbőző méretű+1erkély ajtó+2kis méretű), sőt a porszívózás is az ővé volt

2010. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem, nem utállak, én majd ha jobb idő lesz egy kicsit, akkor pucolom meg az ablakokat. Ma a kertet kezdtük el rendbe tenni, és hagytam jövő hétre is - az sem volt kis meló... Húsvétra meg elutazunk anyámékhoz - szóval az most nem izgat annyira-, ő biztos kitakarít... Hihi szegény... Szerintem örömében már most suvickolja a lakást (2 éve karácsonykor voltunk "otthon" náluk utoljára.)


És különben is... Én ha hétköznap 8-17-ig dolgozom a munkahelyemen, hétvégén otthon, akkor mikor pihenek???

2010. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nekem is kéne... de mivel csak 14 vagyok, ezért a kis szobámban kéne valami rendszerűt produkálni... csak igen, a lustaság... :D
2010. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!