Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A nap melyik szakában takarítasz?

A nap melyik szakában takarítasz?

Figyelt kérdés
Miért akkor?
2012. febr. 18. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szombat, vagy vasárnap reggel 8 és 10 között. Előtte nem, hogy a szomszédok ne átkozzanak ki, 10 óra körül pedig elkezdek főzni, tehát közben már nem porolok.
2012. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én este szoktam takarítani, 5-6 körül kezdem és 7-8-ig takarítok, van hogy egy óra, van hogy több.

A férjemet nagyon zavarja ez és állandó vitatéma, hogy nappal nem csinálok semmit, főzésen, mosagatáson és mosáson kívül este meg neki állok porszívózni, felmosni, puccba vágok mindent. De ha ekkor van kedvem hozzá?

2012. febr. 21. 14:56
 13/13 anonim válasza:
én mivel 2 napot doldozok 2 szabad vagyok, emiatt monden harmadik nap szedem össze a lakást,De általánosságban szombatonként szellőztetek ki meg, takarítok át mindent délelőtt friss napsugarak mellett.Lehet azért nem tettszik a dolog a férjednek, hogy haza megy a munkából és te pedig nem vele foglalkozol, hanem takarítasz, és ebből adandóan azt hiszi, hogy egész nap nem csináltál semmit.szerintem....
2012. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!