Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki ecetet hasznal öblitö...

Aki ecetet hasznal öblitö helyett, mennyit önt a mosogep öblitötartalyaba? Minden ruhahoz hasznalhato? Miota csinalja igy, aki ecettel öblit?

Figyelt kérdés
Ketelyeim merültek fel, nem teszi-e tönkre a mosogepet, nem mar-e ki valamit, ezert kerdezem, miota.
2012. jan. 12. 16:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Újra az első vagyok, Automata a gépem,és ha ecetet használsz,akkor fölösleges a Calgonit.
2012. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötöknek! :)
2012. jan. 12. 22:15
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
én 1x probáltam az ecetet többet nem mert a barátnőmék rozsdás lett a dobja és búgott és nekem ez nem hiányzik
2012. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Most akkor nem ertem... Van, akinek berozsdasitja a dobot, van, akinek nem? Erdekes, a ferjem is pont ezt gyanitja, igy ez most megint elbizonytalanitott...

Tudna esetleg valaki linket az ecet öblitökent hasznalatarol?

2012. jan. 13. 13:00
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Linket nem tudok, de az fizikai képtelenség, hogy valaki egyszer ecettel öblített és attól rozsdás lett a dob. Ott biztosan más áll a háttérben. Arról én is hallottam, hogy rendszeres használat kikezdheti, de szerintem ez is csak akkor igaz, ha valaki literszám önti bele az ecetet. Mivel az ecet előbb lép reakcióba a mosószerrel, mint a dobbal, egyszerűen annyit kell tenni, hogy kitapasztalja az ember, hogy neki mennyi ecet kell egy mosásba. Keményebb víz, rosszabb mosógép esetén több, lágy víz és jó mosógép esetén kevesebb.
2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a berozsdásodott dob. Hiszen rozsdamentes acélból készül. Az én automata Whirlpool-om kb. 18 éves, de olyan a dob, mintha most hoztuk volna haza.Ecetet is használok, törölközők, ágyneműk öblítéséhez. A ruhaneműkhöz öblítőt. Szerelő még nem látta a gépet.(kopp-kopp).A mososgatógépet is kérdezted, abba is tehetsz az öblítő helyére ecetet, sokkal fényesebbek az edények. Mikor kinyitod a gépet, érezni fogsz enyhe ecetszagot, de az edényeken semmit.
2012. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismet a valaszokat!


Az aranyokrol meg nem esett szo. Tiszta ecettel vagy ecetes vizzel öblitetek? Mennyi ecetet mennyi vizhez, vagy tiszta ecet?

2012. jan. 13. 18:42
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél deci 20 %-os ecet az öblítőtartályba, felöntöm vízzel.
2012. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De mennyi vizzel?
2012. jan. 14. 15:08
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi az eceten kívül belefér a tartályba :))De ha nem öntöd fel, akkor sem baj, hiszen a gép vízzel mossa ki, akkor hígul.
2012. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!