Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki ecetet hasznal öblitö...

Aki ecetet hasznal öblitö helyett, mennyit önt a mosogep öblitötartalyaba? Minden ruhahoz hasznalhato? Miota csinalja igy, aki ecettel öblit?

Figyelt kérdés
Ketelyeim merültek fel, nem teszi-e tönkre a mosogepet, nem mar-e ki valamit, ezert kerdezem, miota.
2012. jan. 12. 16:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mosogatogep öblitöjebe is hasznalhato? Ha vizzel keverve, milyen aranyban? Aki probalta mar, kerem, irja meg a tapasztalatait!
2012. jan. 12. 16:33
 2/25 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, ecet. Mosogatogepbe is hasznalhato-e, ha vizzel, milyen aranyban keverve?
2012. jan. 12. 16:34
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az öblítő HELYETT a tartályba önts egy fél decinyi ecetet. Nem teszi tönkre a gépet,sőt a géped nem lesz vízköves sem.

Minden ruhához használhatod, a színesek szebb színűek lesznek tőle.

2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit 10 éves a mosógépem,és azóta nem használok öblítőt,csak ecetet. A gép tökéletesen működik.
2012. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amugy milyen mosogeped van? Öblitöt sosem hasznalsz, semmilyen ruhahoz? Pl. pulover, függöny, minden mehet ecettel?

Jol ertettem, hogy sima ecetet, es nem kell vizezni sem?!

2012. jan. 12. 17:55
 6/25 A kérdező kommentje:

Amugy igy nem dragabb a mosas? Vannak nagyon olcso öblitök.


Ja, es hany %-os ecetet? Almaecetet is probaltad mar?

2012. jan. 12. 17:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindent azzal öblítek,és 10 %-os ecetet használok. Nem hiszem,hogy az almaecet jó,de az drágább is.

Az öblítő bevonatot képez a ruhákon,és a pólók,törülközők idővel kemények lesznek tőle. Akkor is,ha szuper márkás az öblítő. A törülközőim ugyanolyan nedvszívók,mint új korukban.

2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Zanussim van.
2012. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ugye automata mosogep a Zanussi? (Mert anyunak Zanussi ösregi van, tarcsas.)

Meg annyit, nagyon vizköves itt a viz, Calgonitot is hasznaltam eddig, akkor azt sem kell ezutan?

2012. jan. 12. 19:18
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is ecetezem, de csak kb. 2-3 evőkanálnyi rakok bele, mert itt nem kemény a víz, és nem kell több, sőt akkor ecetszagúak maradnának a ruhák. A gépnek nincs baja tőle, sőt még jobb is, mert nem trutyis az öblítő tartálya. A ruhákat nem marja ki, főleg hogy ettől ha jól csinálod, nem lesz savas a víz, csak közömbösíti a mosószer lúgosságát. Épp ezért a mosógépet sem teszi tönkre, csak nem lesz vízköves.

Még csak két éve csinálom, a mosógép is két éves (azóta vezetek külön háztartást). De anyukám amióta az eszemet tudom, így használja és már húsz éve ugyanazt a mosógépet nyúzza :)

2012. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!