Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy osztjátok meg a házimunká...

Hogy osztjátok meg a házimunkát a pároddal?

Figyelt kérdés

2011. nov. 17. 09:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Takarítás közös, mikor ki a kevésbé fáradt:D Főzni a párom főz, mosogatni általában én szoktam. 20/F
2011. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Synesztro válasza:
100%
Nálunk ez szintén nyitott! Ki lehet vigyorogni, de én 24/F a csajom 26, és gyönyörűen megosszuk!Dolgozunk, aki előbb hazaér, azé az alap dolgok (Főzés, mosogatás, esetleg rendrakás), a másik mikor hazaér kér 1 forró csókot meg 1 erős feketét, és ha kell még este 10kor is de besegít neki!Én Mosok-Főzök, takarítok, mosogatok ha kell, mert tudom hogy a hazaérkezőtől édes a jutalom!;)
2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Hétköznap többnyire mindent én csinálok, hiszen neki elég fárasztó a munkája, viszont hétvégén együtt csinálunk mindent. Amíg mondjuk én a konyhát rakom rendbe, ő a szobát, amíg a fürdőt takarítom, ő a nappalit, utána pedig együtt főzünk, de szoktunk olyat is, hogy Ő főz én meg mosogatok meg pakolgatok utána :)

Szerencsésnek érezhetem magam, hiszen nem húzza ki magát a házimunka alól azzal a címszóval, hogy férfi, főzni pedig kifejezetten szeret és tud is :)

2011. nov. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Yingtáó válasza:
100%
Amire megkérem abban segít. Általában mindent én csinálok,de ha sok teendő vagy fáradt vagyok,akkor szívesen segít,de magától nem veszi észre ezért csak szólnom kell (nem könyörögnöm). Vagy megkérem vagy utasítom (ez utóbbi mikor már nagyon fáradt vagyok és eset 10 kor már én is leülnék) van hogy megkérdem van-e kedve. Nagyon sok mindent felesbe csinálunk ( vasalás, iratrendezés, szemétlevitel, ablakpucolás, függönytisztitás). Természetesen a vizes dolgok és a főzés az enyém. Portörlés az övé, porszívózás enyém.
2011. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kb. mindent ő csinál a házban, de mivel főállású, gyermektelen háziasszony, ennyi belefér szerintem. Én reggel8-tól este 6-ig dolgozom, és mindketten elégedettek vagyunk a felállással.

26f,25l

2011. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!