Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mért várják el a fiatalok, h...

Mért várják el a fiatalok, h takarítsanak helyettük?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5 percben 2 olyan felháborodott választ is olvastam, h akkor van rend, ha kitakarítok magam után (kollégium)

Nem ez a természetes? Nekem eszembe se jutott h a koleszos szobánkat más takarítsa, szobatársammal osztozunk, egyszer ő, egyszer én.

Otthon is én takarítom a szobámat (bár húgom mocskolja össze) már elég rég óta.

Mit gondolnak, kinek a feladata utánuk takarítani?


2011. jún. 13. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Különbözp kollégiumok vannak, van ahol van takarítónő, aki járja a szobákat és takarít. Ilyen helyeken általában épp ezért magasabb is a kollégiumi díj. Teljesen jogos, hogy ha az ember, legyen bár fiatal vagy idős, úgy gondolja, hogy ha ő fizet a takarításért, akkor csinálja is meg a takarítónő.

Én laktam olyan helyen, ahol volt takarítónő, és olyan helyen is, ahol nem. Ahol volt, ott elvártam, hogy takarítson, ahol nem volt, ott értelemszerűen egy szó nélkül kitakarítottunk.

Esetleg az lehetett még a felháborodottak problémája, hogy minden megbeszélés ellenére csak ők takarítanak, a szobatűrsak meg semmit. Ami megint csak jogos.

2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most konkrétan a koleszokra gondolsz?

én sosem éltem ilyen helyen, szóval nem tudok róla beszámolni.

14 éves korom óta be vagyok fogva otthon, nem is lett volna pofám lábat lógatni, míg anyum meggebed.


talán azért várják el, mert nem érzik sajátjuknak a helyet.

a saját lakásomat viszont az én érdekem rendben tartani, nem is várom el mástól, h pucolja helyettem.

2011. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!