Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek? A hálószobánkban...

Mit tegyek? A hálószobánkban állandóan gázszagot érzek, főleg amikor takarékon van. A gázszerelő nem talált bajt. De a szagot azóta is érzem.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert kismama vagyok. Van szénmonoxid riasztónk, de nem tudom az mennyire megbízható. Hol tudnának a kérdésemre válaszolni? Nem akarom a gázszerelőt mégegyszer kihívni, egyrészt mert biztos hülyének nézne, másrészt mert 10 percért 4000 Ft-ot kért. Aggódom.
2009. febr. 22. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen hívj szerelőt, de másikat.

Ha érzed a gázszagot, ott bizony gáz van a levegőben...

2009. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik szerelő sürgősen. Esetleg, ha konvektorotok van és szeles az idő, akkor visszajöhet némi égéstermék a kivezetőnyíláson. Mindenképp nézesd meg újra és mással.
2009. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet kapni kifejezetten gázérzékelőt is, sajnos elég borsos áron. De ha szivárog a gáz az biztosan kimutatja.
2009. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni és meg akarod úszni ingyen a következőt csináld:

Hívd fel a területeteken lévő gázszolgáltató hibabejelentőjét és mond el hogy gázszagot érzel a lakásban.Azt véletlenül se említsd meg,hogy a készülék környékén érzed.A gázszolgáltató diszpécsere ki fog küldeni egy szerelőt aki műszerrel le fogja ellenőrizni az esetleges hibahelyeket.Ha a készülék szivárog akkor se kell fizetned(nem vagy szakember)nem tudhattad honnan jön a gázszag.Ezzel az ügy le van zárva.Hiba,ha van felderítve.

Nem oly régen még én is diszpécser voltam egy gázszolgáltatónál.

2009. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!