Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A hálószobánkban...

Mit tegyek? A hálószobánkban állandóan gázszagot érzek, főleg amikor takarékon van. A gázszerelő nem talált bajt. De a szagot azóta is érzem.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert kismama vagyok. Van szénmonoxid riasztónk, de nem tudom az mennyire megbízható. Hol tudnának a kérdésemre válaszolni? Nem akarom a gázszerelőt mégegyszer kihívni, egyrészt mert biztos hülyének nézne, másrészt mert 10 percért 4000 Ft-ot kért. Aggódom.
2009. febr. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem öreg az ablak, és annak gáznak aminek ki kellene mennie az vissza bejön az ablakon.
2009. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemrég lettek kicserélve műanyagra.
2009. febr. 22. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És hogy nézte a szerelő? Műszerrel, vagy csak szimatolgatott az orrával? Ugyanis az az anyag amivel a gázt szagosítják (merkaptán) olyan iszonyatos anyag, hogy az emberi orr néhánysor 10 molekulát megérez belőle.

Vagy nem tökéletes az égés és azért érzed, vagy tényleg valamelyik csatlakozás vagy szelep nem zár rendesen. De az még nagyon messze van attól, hogy baj legyen, csak zavaró ha érezni a szagát. Próbálj másik szerelőt keresni és előtte beszéld meg vele, hogy mi az elvárásod a munkával kapcsolatban és hogy csak akkor fizetsz ha telejsen megszünik ez a jelenség.

2009. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az egyértelmű, határozott választ! Azt fogom tenni, amit írt. Még annyit kérdeznék, mit jelent ha nem tökéletes az égés?
2009. febr. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!