Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sokan vannak akik este lerende...

Sokan vannak akik este lerendezik a házimunkát, hogy másnap ne kelljen vele bajlódni?

Figyelt kérdés

Ideértem a mosogatást, pakolást és egyebeket.

De van még kedvetek este 9kor még mosogatni?


2009. febr. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvem, de ahhoz se hogy a rászáradt kaját vakeráljam, meg ahhoz se hogy a reggeli kávémhoz lapáttal kelljen utat törni. Mosogatást általános rendrakást reggelikészítést megcsinálom még este.
2009. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én éjjeli bagoly vagyok.Sokszor este mosogatok,sőt még főzök,porszívózok is.És imádom,ha a gyerekek nem mennek iskolába kicsit lustizhatok reggel.
2009. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jöttem rá, hogy melyik a jobb. Volt hogy hetente egyszer takarítottam, szombaton, és akkor cakk und pakk mindent megcsináltam. Hetekig próbáltam ezt a variációt, a napi munka csak a mosogatásra korlátozódott. De ezzel elment az egész szombati napom. Kipróbáltam azt is, hogy naponta csináltam valamit hétköznap meló után, és hétvégén semmit, csak a család. Ez sem volt túl jó, mert munka után fáradt voltam, és sosem vlt igazán rend tisztaság. De az első variáció sem jött be, így arra jutottam, hogy nagyon szeretnék egy bejárónőt. :D Aki nem lesz, így majd egész életemben keresni fogom a tökéletes megoldást.
2009. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az a szokás, hogy mindenki elpakol maga után, még amikor iskolásak voltunk is, egy anya nem cseléd hanem családtag.Mi 3-an vagyunk anyum-nővérem-és én.De amikor még apum élt ő is elpakolt maga után, valaki mindig ráér mosogatni, kiporszívozni.Nálunk az a mondás NINCS ÜRESJÁRAT, ha valami van a szobába kézmosáskor víziváskor visszük magunkkal.Nekünk bevált.Tudom ajánlani a mosogatógépet már "olcsón" hozzájutsz rengeteg időt megtakarítasz vele!
2009. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én estére durvulok be:). Elmondom miért.

5 óra mire a melóból hazaérek. Ülőmunkát végzek, így felüdülés egy-egy leguggolás, lehajolás. Esti tornának is megfelel. Van hogy éjfél mire végzek (ünk).


Másik ok. Férjem is estére ér haza. Ugyancsak ülőmunkát végez, így gyorsan befogom a tenni valókba. Együtt vagyunk, nem a számítógép előtt ül:)).

Így reggelre és hétvégére szabad időnk marad. Lustálkodhatunk is.

És pakolás közben attól még mehet a tévé vagy zene. Egy kis vörösborral társítva nagyszerű befejezése a napnak!!

2009. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 21 hónapos lányom és 31 hetes terhes vagyok ugyhogy csak este érek rá.
2009. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk még nincs rendben a házunk, pl. még nincs víz a konyhában, így, amint van időm, mosogatok, különben felhalmozódik az egész és úgy néz ki a konyha, mint a mosószeres reklámokban :)5-ig dolgozom, leghamarabb is 6 óra, mire hazaérek. INkább akkor csinálok valamit kedvvel este, ha a párom nincs a talpam alatt. De összehasonlíthatatlan az, amikor reggel kimegyek a konyhába, és rend van...
2009. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább este mosogatok!utálok mosogatni ,de azt mégjobban ha reggel azzal kell kezdenem a napot hogy elkell mosgatnom. Inkább este ,és akkor nyugodtan főzhetek nemkell előtte mosogatni-!
2009. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!