Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát utálod a...

Melyik házimunkát utálod a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
Én az ablakpucolást.
2011. márc. 6. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A mosogatást.

Soha nem ér véget, még csak törlöm a kezem, de máris előállít a család újabb 6 koszos edényt.

:(

Szerencsére a férjem is mosogat, és lassan a gyerek is feléri a mosogatót. ;) Már alig várom...

2011. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
3 pici gyerekem van, én az apró zoknik párosítását, mert párosan teregetek. na meg a bugyik igazítása vizesen, h ne legyen gyűrött.
2011. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ablakpucolás, törölgetés - mert pepecs meló.
2011. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A vécépucolást. Nem is a csészével van bajom, hanem az ülőke aljával, nagyon büdös, ha nincs letakarítva, és elég gusztustalan takarítani.
2011. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mosogatás!Szinte fizikai rosszulét fog el ha mosogatnom kell!
2011. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mosogatás!

Érdekes, én szeretek WC-t pucolni. :) Olyan szép, amikor tiszta.

2011. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a mosogatásra is igaz :) Csak az nem olyan büdös. Bár az is tény, hogy nálunk a lakótársak valami elképesztően igénytelenek, talán ha csak magunk lennénk, akkor nem lenne ennyire vészes.
2011. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én a vasalást. rettentő unalmasnak találom és nincs akkora eredmény a végén mint pl. a kül. takarításoknál.
2011. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mosogatas tenyleg peppec munka:)
2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Mosogatás , felmosás. Anyám valahogy mindig rám sózza a 2 legrosszabb házimunkát. Utálok koszos kajadarabos edényekhez nyúlkálni, a felmosás meg uncsi és fáj a hátam a hajolgatástól( anyám csak ronggyal engedi hogy takarítsak,nyél nélkül. )
2011. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!