Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Inox vagy fekete üveg gázsütöt...

Inox vagy fekete üveg gázsütöt vegyek? Kinek mi vált be? Akinek ilyen is, olyan is, irjatok.

Figyelt kérdés
konyhafelujitás elött állunk, és nem tudom eldönteni, melyik a jobb. azt mondja az eladó, az inoxot nehéz takaritani. fekete üveglaposat ajánlott(rajta a gázégök), azt mondta azt könnyebb takaritani.
2011. jan. 31. 09:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. fekete üveglapos, amin gázégö van (nem kerámialapos)arra gondoltok ugye?
2011. febr. 2. 14:53
 12/14 anonim válasza:
igen arra
2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsót kérdezem, fekete sütöd van hozzá? az a samsung?a páraelszivód milyen szinü?mert nekem a páraelszivóm olyan szürkés szinü, nem tudom megy majd hozzá a fekete tüzhely.egy kicsit meggyöztél, hogy akkor valószinü a feketét fogjuk megvenni.
2011. febr. 3. 14:51
 14/14 anonim válasza:

Utolsó vagyok.persze hogy megy a szürkéhez a fekete.

Nekem a gázlapom Fagor, sütő és egyebek még niincs mert most építkeztünk és fél éve lakunk itt,úgyh még annyi minden van ahova a pénzt tenni kell....A sütőt egyelőre tudom nélkülözni de valószínű h vmi hasonló lesz.

2011. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!