Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Inox vagy fekete üveg gázsütöt...

Inox vagy fekete üveg gázsütöt vegyek? Kinek mi vált be? Akinek ilyen is, olyan is, irjatok.

Figyelt kérdés
konyhafelujitás elött állunk, és nem tudom eldönteni, melyik a jobb. azt mondja az eladó, az inoxot nehéz takaritani. fekete üveglaposat ajánlott(rajta a gázégök), azt mondta azt könnyebb takaritani.
2011. jan. 31. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk inox van, barátnőmnek üveglapos. Szerintem mindkettőt kb. ugyanolyan takarítani!
2011. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az inoxra sokan panaszkodnak tényleg, hogy minden vízcsepp meglátszik rajta.
2011. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem logikusan tökmindegy. Mindkettő nagyon kényes, a fekete is gyönyörűen kidobja a legkisebb szennyeződést, ujjlenyomatot is.

Viszont az talán az üveglap mellett szól, hogy az inoxot nem lehet sikálni, még a szivacs dörzsölős fele is összekarcolja! Szegény főbérlőmnek így rondítottam el a tűzhelyét, mert nem tudtam :S

Szóval ebből kiindulva tényleg az üveg lehet a jobb, mert azt azért nem karcolja meg a szivacs :)

2011. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én üveget vennék, mert az inoxon egy csepp víz is meglátszik és nagyon nehéz tisztán tartani
2011. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mind 0 2 kényes, ha van akkor fehéret.
2011. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. fehéret nem akarok, most hagyományos fehér van. azt szeretnénk majd ujra. viszont beépitettbe csak inox,és feketét láttam.ESETLEG VÁROK MÉG VÁLASZOKAT, AKINEK INOX, VAGY FEKETE ÜVEGLAPOS GÁZÉGÖS TÜZHELYE VAN! mi a véleménye.
2011. jan. 31. 13:17
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem inox van.

ha rendesen takarítod, akkor nem lesz csúnya.

gondolkodtam a fekete üveglaposon is, csak az drágább volt.

2011. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi neked is. akkor nem olyan vészes az inox?igen, drágább a fekete üveglapos, de azt mondták annyival jobb, és elegánsabb. végül is az ember hosszutávra veszi.
2011. febr. 1. 09:29
 9/14 anonim válasza:

Én mindkettőről tudok véleményt mondani. Régebben inox tűzhelyem volt, szerintem borzalom. Elkerülhetetlen, hogy legyen rajta odaégett zsír, és mivel súrolni nem szabad, leszakadt a kezem mire folyékony súrolószerrel és a szivacs puha felével megtisztítottam.

Most fekete üveg van. Ezen is meglátszik minden, sokszor át kell törölni, hogy szép fényes legyen, de simán nekimehetek a dörzsi szivaccsal, nem lesz baja. Amúgy beépítettben is lehet kapni fehér üvegest, csak az elég ritka.

2011. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem fekete üveg van,egy álom takarítani.Simán leszedem a sok gyanyét róla.Az inox-al csak a gond van...
2011. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!