Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Asszonyok! Mindig ki szoktátok...

Tetris kérdése:

Asszonyok! Mindig ki szoktátok vasalni a pólókat?

Figyelt kérdés
Bevallom, van hogy csak úgy beteszem a szekrénybe.
2011. jan. 19. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

soha nem vasaltam semelyik ruhámat, általában csak jó minőségű cuccokat veszünk, azokat nem kell vasalni.


én azt mondom, hogy max az vasal, aki tényleg szeret, vagy akinek annyi felesleges ideje van. vagy akit rákényszerítenek.

2011. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én soha semmit. Csak az alkalmi ruhákat, meg a nyári pörgős szoknyáimat. Most idejét sem tudom, mikor vettem utoljára elő a vasalódeszkát :D

Volt egy idő, amíg htb voltam, akkor mindent kivasaltam. De nagyon sok idő és energia, és valóban amint kivesz egy pólót a párom - naná, hogy a legalsót -, fölötte tíz másik összegyűrődik.

2011. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök!
2011. jan. 19. 22:40
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Mi sem vasalunk, a nejem úgy tereget, hajtogat, hogy nem kell vasalni semmit.

Anyu pl. a zoknikat is kivasalja.

2011. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Mindig, minden körülmények között" magyarul: Ki hát!
2011. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Na megnyugodtam én is:)

Centrizés után ha kirázod a ruhát és úgy csipteted fel,hogy ne látszódjon a nyoma,pl. pólókat hónalj alatt,akkor szépen megszárad és nem kell vasalni.

Mi pl. alig vasalunk,csak ingeket.

Szerintem azért jobb,mert ha vasalt pólót felveszed,és mondjuk beülsz a kocsiba,mikor kiszállsz a háta olyan gyűrőtt,hogy csak na,de ha nem vasalod nem gyűrődik annyira.

2011. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
vasalóval
2011. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!