Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes asszonyok! Ti szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes asszonyok! Ti szoktátok a férjeteket reggel, ébredés után szájjal kielégíteni?

Figyelt kérdés
Az én férjem szinte mindig merev szerszámmal ébred. Nekem ilyenkor még nincs kedvem a szexhez, úgyhogy ha van rá időnk akkor szájjal kielégítem. Más pároknál mennyire gyakori ez?
2011. ápr. 19. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nálunk nem gyakori. Jó feleség lehetsz :)) Sajnos az én asszonyom igen igen kómás reggelente. Nem látok sok esélyt erre. Pedig de jó lenne....hmmm
2011. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
igen, de nem azért, mert kómás vagyok reggel, sajnos csak erre van idő :)
2011. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus csak az én csajom nem csinálja nekem reggel?
2011. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Ezt csak a kapcsolat elején csinálják ilyen lelkesen reggel a nök. Utána állandóan macerálni kell. A dolog valahgy így néz ki:


Az ember IGAZI tragédiája:


Ember (E mint Éva): Asszony gyerünk itt a répa! Kezdj vele valamit!

Asszony (A mint Ádám)): Jaj hagyjál már! Most igy reggel?

E: Ja! Igen igy reggel!

A: Mi legyen reggelire?

E: Neked répa! Velem meg ne fogalkozzál! - magában félre: illetve csak velem foglalkozzál.

A: Most nincs kedvem!

E magában: Nyakon vágjalak?

A magában: De szépen süt a nap. El kellene menni valahová ... Gyorsan felhívom anyámat, hogy átmehetünk-e hozzá

E: Na mi lesz?

A: Mindjárt csak fehívom Anyámat, hogy átmehetünk-e hozzájuk.

E magában: A fe.ne tudja de valahogy már nincs is kedvem az egészhez.

Ember hangosan: Mi lesz reggelire?

A: Rántotta két száll debrecenivel és egy zacskó tökmaggal jó lesz?

E: Jó lesz! félre magában: Az irodában az a kis új bögyöst meg kellene ugrani....

2011. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
na téged jól rászedtek!! nem azért áll neki mert kanos!! a hólyag nyomja attol áll!! te meg elhiszed h kíván él le.copod h ne szenvedjen szegény!!!!! jaj ne legyél naív komolyan!!!!!:)))))))))))))
2011. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nincsen férjem, de barátom van. Ő is mindig úgy ébred, de tökön is rugnám, ha még elvárná h reggel le*opjam, mert neki áll... Olyankor inkább fekszek még meg alszok amíg lehet, azt oldjuk meg máskor, ne amikor még tiszta kóma vagyok :)
2011. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én szívesen csinálnám, de ő nem akarja. Inkább rohan ki pisilni. Addigra elmegy az ihlet :-P
2011. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindennapos lenne, ha hagynám! A párom szerint ez olyan neki, mint nekem a reggeli kává...létszükség! Ezért ha olyanom van megkapja ha fáradt vagyok nem, ha épp ahhoz van kedvem szex stb.
2011. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ezt csak a kapcsolat elején csinálják ilyen lelkesen reggel a nök."

Ezt azért nem mondanám, így a 13-ik évében "kezdődő" kapcsolatunknak. Ha a férfi fenn tudja egy nő szexuális érdeklődését tartani, akkor sosem lankad a vágy, mindkét fél felelős azért...

2011. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"hólyag nyomja attol áll"


Ennél nagyobb ökörséget sem hallottam még :)))

Nem ártana a gimis biosz könyveket visszalapozni!

2012. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!