Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Asszonyok! Mindig ki szoktátok...

Tetris kérdése:

Asszonyok! Mindig ki szoktátok vasalni a pólókat?

Figyelt kérdés
Bevallom, van hogy csak úgy beteszem a szekrénybe.
2011. jan. 19. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Mindent úgy teszek el, vasalás nélkül. Ha jól kirázom a ruhát, nem olyan gyűrött, hogy a szekrény kidobja.

Mivel ismerem a családot, ki hogy szokott a szekrénybe nyúlni, így inkább este "gyorsan átszaladok a vasalóval" a ruhákon, amit reggel felvesznek. (Na jó, néha reggel.)


Sajátot nem vasalok, itthonra minek, meg :(( a szülés óta kifeszül rajtam minden, nem lesz gyűrött.

2011. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
pólót nem vasalok.igazábol csak ami olyan nadrág,aminek kell,vagy blúz,ing...
2011. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De jó! Azt hittem csak én látom úgy, hogy elég jól kihúzkodva kiteríteni és száradás után mehet a szekrénybe!

köszönöm szépen a válaszokat!

2011. jan. 19. 18:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sem pólót,sem fehérneműt,sem farmert,sem ágyneműt nem vasalok.Szépen kirázogatom,simára kiterítem,hajtogatom és kész.
2011. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos muszáj. Annyira kemény a víz, hiába használunk vízlágyítót is, öblítőt is, hogy vasalás nélkül nagyon durva marad a pólók anyaga, rendesen dörzsöli a bőrt. Kipróbáltam az ecetet öblítéshez, de attól meg olyan szagom volt, mint aki beleesett az uborkasalátába. Így marad a vasalás.
2011. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Általában nem, csak ha nagyon gyűrött.
2011. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megnyugodtam! WIIIII....
2011. jan. 19. 18:43
 8/17 anonim válasza:
86%

Nekem édesanyám minden pólót,inget,nadrágot,ágynemű huzatot,konyharuhát kivasal.:)

De minek én sose értettem

2011. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam vasalni, mert általában a pólókat itthon hordjuk. A férjem ingeket hord (mázli, nem vasalósakat), ha olyan fajta ing kell, akkor azt frissen kivasalom. De sajnos, olyan öltönyhöz való fehér inget még nem láttam, amit nem kell vasalni.
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindig, mindent. Hozzá kell tennem, hogy nagyon szeretek vasalni.
2011. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!