Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb vízkőoldó?

Figyelt kérdés
Zuhanykabinunk van és azt szeretném vízkőteleníteni.Valami olyan tisztitószer kellene amivel csak befújom,letörlöm és szép lesz.Ja és ne legyen büdös!A boltokban akkora a kinálat hogy nem mertem megvenni egyiket sem.Irjatok nektek mi vált be.Köszönöm.
2010. nov. 22. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Számomra messze a legjobb a 20%-os eset.Persze nem orgonaillatú...szerencsére:)Viszont nem öli meg a halakat és nem szívod be munka közben az ártalmas szagokat.
2010. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb eset az ECET:)
2010. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Én csak ecetet használok,nem vagyok vegyszer párti.:)

Egyedül a domestost veszem meg.

2010. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
51%
A legjobb vízkőoldó a Coca-cola!
2010. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Valóban az ecet a legjobb rá! Nálam is sokszor bevált.
2010. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ez most komoly??
2010. nov. 22. 13:40
 7/26 A kérdező kommentje:
Mármint a Coca-cola??
2010. nov. 22. 13:40
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Miért pont a Coca Cola? :) Pepsiben is ugyanaz van. :)


Különben Domestos Zero nekem a legjobb. Ráöntöd a vízkőre és azonnal elkezd pezsegni.

2010. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

Az ecettel az a baj, hogy tömény sav (a neve is azt jelenti). A vízkövet is oldja, meg azt is, amiről le akarod szedni, jó nagy kárt tudsz okozni magadnak a használatával. A helyedben ételízesítésre használnám. Ha egy viszonylag gagyi vízkőoldód van, keverhetsz hozzá ecetet, és hatékonyabb lesz tőle, de magában semmiképp.


A Kóla (mindegy melyik márka) valóban jobb vízkőoldásra, mint ivásra. Viszont ragacsos szemét, és elég drága megoldás. Ha véletlenül van a háztartásban, akkor is legfeljebb a WC-t tiszt

2010. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 csipkerózsika válasza:
21%
Szerintem a Cillit a legjobb vízkőoldó. Nem kell sok belőle és a szaga is elviselhető.
2010. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!