Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Többféle mosódió létezik?...

Többféle mosódió létezik? Melyik a leghatékonyabb? Ez függ a forgalmazótól? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Most vettem egy próbacsomagot, mert ekcémás a kisfiam, hátha ez is segít rajta...
2011. jan. 19. 12:26
 1/3 tetris ***** válasza:
Próbacsomagot vettem én is. Negatív tapasztalatok. Büdös, nem tisztít rendesen. Felesleges pénzkidobás volt.
2011. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mandala mosódiót használok több éve.Fehér köpeny+nadrág a munkaruhám, aminek kifogástalannak kell lenni mindig.

A mosódiót a zsákocskában meg kell zúzni, mert a belső rétege hatékony.A fehér ruhákhoz nátrium-perkarbonátot -foltsót- használok. Ragyogóak a ruháim.

Mosószer-allergia miatt kellett bőrbarát tisztítószer után néznem. Az öblítőkre is allergiás vagyok (szerintem az emberek fele rosszul reagál az öblítőkre, csak nem tudatosul), tehát ecetet használok. Igaz, nem olyan mennyiségben, mint itt a GYIK-on valaki savanyú szagot érzett a ruháin.

50 ml 10%-os ecetet használok az 5 kilós gépbe. A 20%-os nem jó, az ecetsav.

2011. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én folyékony mosódiót használok, mely létezik külön a fehér ruhákhoz is. Én is használok mosószódát, és foltsót is, valamint a makacs pacákat epeszappannal kezelem le mosás előtt.

Az öblítő rekeszbe fél rész ecetet fél rész öblítőt teszek.

A ruhákat a mosóprogram végén hamar ki kell teregetni mert a mosódiónak jellegzetes illata van, többen nem szeretik.

A ruhák szépek, tiszták, és puhák.


Itt szerzem be: [link]

2011. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!