Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen sajátmárkás mosogatószer...

Ilyen sajátmárkás mosogatószer létezik?

Figyelt kérdés

Én otthon olyat használok, ami eléggé sűrű és nagyon jól habzik, kiválóan oldja a zsírt, de a kezet nem kínozza meg nagyon. Most voltam egy helyen, ahova kellene olcsóbb mosogatószer. Most amit használnak, az tök híg és sokkal több kell belőle és a szivacsból is gyorsan kimegy. És ez egy ilyen márkás cucc, Pur vagy Jar, nem tudom. Amit én használok, az egy öko vegyszer, elég drága, egy fél literes kb.1000 Ft.

Szeretnék találni egy olyan olcsó sajátmarkást, ami jobban hasonlít az enyémhez. Sűrű, kevés kell belőle, nem kell folyton nyomkodni a szivacsra.

Jöhet bármelyik drogéria vagy üzletlánc sajátmárkája vagy kínaiban kapható cucc is. Köszi!



tegnap 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem valami vidéki Coop mini üzletben, Ágit. balzsam szerű volt, és nem volt 300Ft se, meglepően működött 😄
tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jar sensitive. Dm kuponnal veszem.

De denkmit is van csak abbol sok kell

tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!