Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek hogy ne legyenek a...

Mit tegyek hogy ne legyenek a géppel elmosogatott edények mosószer szagúak és ízűek?

Figyelt kérdés

Új bosh gépem van, eddig kézzel mosogattam, ott ilyen nem volt...

Most komolyan az a megoldás egy ilyen drága gép esetében hogy minden egyes tányért, poharat, fazekat, serpenyőt elöblítsek kézzel használat előtt?Minden gép ilyen undorítóan dolgozik?

Jah és időben kinyitom a gépet...



szept. 11. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A mosogatógép nem konyha malac . Az ételmaradékot bizony el kell távolitani berakás előtt.A mosogatógép ezt a finom szűrőjén keresztül nem fogja eltávolitani.Az öblitő vízzel újból felnyomja az elmosottakra .

Nem illatosított mosogató szert kell használmi.

szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1#

Le van minden róla kaparva.

Viszont oké hogy nem illatosítottat kell használni, viszont attól hogy nincs szaga a probléma nem szűnik meg, rajta lesz a vegyület a tányéron, csak nem fogom érezni az ízét...

Kb mint náthásan domestosozni...

szept. 11. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem érzek rajta semmit sem.
szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Használsz sót és öblítőt?

Milyen kapszulát használsz? Én egyik után sem érzem a szagát vagy ízét.

szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit használsz de akkor próbálj ki mást vagy tegyél bele kevesebbet.

Az öblítő mennyiségét lehet szabályozni pld.

szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg hogy-hogy időben kinyitod?

Ha kész, mindegy mikor veszed ki, azon már nem változik semmi.

szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jar kapszulát használok.

Milyen sóról és öblítőről beszéltek?

Nem egyben van minden ami kell a kapszulában mint a mosógép kapszulában?

szept. 11. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, nem.

Só kell bele, (mosogatógép só) a mosogató tér aljában van egy tekerhető nagyobb kupak, oda először vízzel töltsd fel, és aztán a sót, amíg fér (kilós kiszerelés, nem szokott az egész)

Az öblítőt meg az ajtóba lehet egy pici lyukon, ott a virág jelzés nem sok fér bele.

Jelez a gép, ha elfogy, nem kell sűrűn tölteni.

szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha jól értem, a probléma egy utólagos öblítés hiánya. Meg kell nézni, nincs-e valami öblítő program pluszba. Ha nincs, akkor kétszer kell elindítani a gépet, második alkalommal mosogatószer nélkül.

Sajnos, a mosógépeknél is egy probléma, hogy a gyártók azzal versenyeznek, hány liter vizből van meg egy ciklus. A végére meg az jön ki hogy büdös a ruha, meg vegyszerszagú az edény a túl kevés víz miatt.

szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen problémám.

Milyen programot használsz? Ez a gyors, illetve az eco programnál fordulhat elő, keress egy normál, minimum 60 fokos programot, tegyél a gépbe sót és öblítőt és meg fog szűnni a probléma.

szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!