Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az olcsó mosószer kevésbé mos...

Az olcsó mosószer kevésbé mos tisztára?

Figyelt kérdés

Eddig Formil volt itthon, azzal nincs baj, most ugyanúgy a Lidlből van, viszont egy Ultra Free nevezetű mosószer. Ez még a Formilnál is jóval olcsóbb, fura zselés állagú.

Mióta ezzel mosok büdösek a ruháim, főleg a hónaljuk.


aug. 30. 12:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Én a kínaiban veszek egy ezer forintos valamit. Nekem tökéletesen bevált, semmi különbséget nem érzek. Viszont az én dolgaim nem is koszosak, csak frissíteni kell. Ha valami koszos dologgal van dolgom, előtte a foltot marhaepe szappannal kezelem. Térj vissza ahhoz, ami bevált.
aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem mondanám, de van az a szint ami alá nem megyek. Nálam a folyékony mosódió bevált.
aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán az ára a mèrvadó. A drágák sem jobbak annyival, mint ahogy kellene. Èn Jade-t használok, teljesen jó.
aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A formil jó. És az olcsó. Szerintem nem olcsöság hanem márkafüggő
aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen ruháid vannak. Férjemnek mindene pamut, neki nem jó az, ami nekem, szerinte büdös marad.
aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!