Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az olcsóbb sajátmárkás mosósze...

Az olcsóbb sajátmárkás mosószerek is jók vagy csak a márkás termékek érnek valamit? Mosópor vagy mosógél mos jobban?

Figyelt kérdés
Mindenképp csak ariel/persil/tomi vagy jó az olcsó is? Pl az aldis tandil, lidl formil, dm denkmit mosószer? Eddig arielt használtam, de nagyon felment az ára, meg nem is olyan hű de szuper már, az sem amit Ausztriából hoztunk (mert állítólag a nyugati jobb), olyat keresek ami tényleg hatásos. Nagy a család, rengeteg a ruha. Köszi ha megosztod velem a tapasztalatod.
aug. 12. 14:22
 1/6 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
A diszkontáruházak termékei nem igazán jók, de a Henkel meg többi német vegyipari cég túlárazott márkáin túl is van élet. Hidd el, mikor főműsoridőben minden csatornán lemegy egy Persil reklám annak költségei nagyon komolyan beépülnek a termék árába. Próbálj ki új dolgokat - mindenkinek más az ízlése - vannak megrögzött mosópor pártiak, míg mások a mosógél felé térítenek. Annyi kis, feltörekvő kis cég van a piacon ami saját fejlesztésű receptúrát gyárt, hogy mindig tudsz kísérletezgetni.
aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már szinte mindegyik egyforma.Bár 1x vettem egy biobubis foly.mosószert netről,mert annyira dicsérték.Szerintem életem legrosszabb tapasztalata ért ezzel a termékkel és nem is olcsón.Nem éreztem tisztának a ruhákat semmilyen szinten sem, és finom illat sem volt utána.Még az öblítők illatát is teljesen semlegessé tette.Itt inkább a vízkőoldójuk jobb az átlagtól, de azért az sem tökéletes.
aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem működtek az olcsóbb mosószerek, nem volt velük gondom. Átlagos háztartás vagyunk, nincsenek nagy tisztítást igénylő munkaruháink, nincs kisgyerekünk, így a teljesen hétköznapi szennyeződésekre nekünk elegendők a gyengébb mosószerek is.
aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a fehér ruhákhoz használom a DM-s saját márkás mosószert, meg vagyok vele elégedve. Minden máshoz folyékony Arielt használok.
aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta meg vavyok elégedve a lidl saját márkával (formil)
aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha kiszámolod az egységárat (kg, liter) a sajátmárkásak sokszor drágábbak, mint az Ariel vagy a Persil akciósan.
aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!