Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Forrólevegős sütőt hogyan...

Forrólevegős sütőt hogyan kell takarítani?

Figyelt kérdés

Az alja elvileg hagyományos módon takarítható lenne, de nekem kimoshatatlanul ráég a műanyag falára valami, így aztán csak fagyasztott rántott húst sütök benne, vagy rántott sajtot, ilyesmi kemény cuccot. Alulra porcelán kistányér megy, ami mosható és vigyázok, hogy ne érjen az oldalához, amit azért tisztítok, amennyire tudok. de messze nem tökéletes.

A felső része ellenben nem tisztítható, pedig oda is fröccsenhet - és gondolom fröccsen is olaj, amit ráfújok a húsra, vagy bármi rágőzölög, de még sosem takarítottam.

Van valakinek módszere, hogyan kell tisztítani, mert különben jó cucc lenne, de már undorodok benne sütni.



szept. 5. 03:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyimnek a kosarát mosogatógépbe lehet tenni.

Amúgy szivacs puha fele éa mosogatószer

szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldó lehozza aztán alaposan át kell vizes ruhával törölni.
szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Porcelán tányér helyett max 1000 Ft füllel is rendelkező, csíkozott aljú, összecsukható, mosogatógépbe is tehető szilikon kosár, akkor egyáltalán semmi nem tud az aljára, falára folyni, fröccsenni.

Én ezt még ki szoktam egészíteni (a szilikonkosárba vagy magába a gép kosarába, gép aljába tehető) sötőpapír alapanyagú, magasabb falú, hullámos szélű kis tálcával, ugyancsak felfogja a zsírt, szaftot, egy mozdulattal cserélhető, még a szilikon is tiszta marad.

50 db volt valami 490 Ft pl a pennyben.

szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni, hogy a belső térnek vannak olyan részei (elsősorban a felső tér, ahol a fűtőspirál is van), amik takaríthatatlanok.
szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 5liter alatti olcsó szarok nem arra vannak kotalálva, hogy használd, hanem, hogy megvedd...

Ha bejön az airfryer kipróbáltad ezzel a típussal, akkor dobd ki a francba, és vegyél egy komolyabb gépet 10liter felett, és előtte olvass véleményeket, ne csak leemeld a lidlben a polcról.


Én a klarsteint ajánlom.

szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abból is a 34 literest
szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Nekünk kis gép van (most hirtelen nem emlékszem, hàny literes), simán lehet takarítani :D

szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb 4-5mosogatásra elkezdi ledobni a teflont és leég benne minden.
szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!