Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl/ Aldi -ban vásárolt...

Lidl/ Aldi -ban vásárolt forrólevegős sütőt vissza veszik használat után is, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

aug. 4. 22:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tehát ha veszek egyet, kipróbálom étellel, de nem jön be,kitisztítom és 90 napon belül vissza viszem a blokkal,.vissza veszik?


Még sosem használtam ilyet, ezért kérdezem.

aug. 4. 22:41
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem
aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
76%
Csak ha hibas es javithatatlan
aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen nem.
aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A Lidl simán, de a 90 napban nem vagyok biztos. Szerintem az már sok.
aug. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
87%

Lidli vasarloi szabalyzat:

Amennyiben Ön elégedetlen a nálunk vásárolt élelmiszer minőségével, hozza vissza azt a vásárlástól számított 1 hónapon és minőség megőrzési időn belül bármelyik üzletünkbe! A vásárlást igazoló blokk felmutatásával visszafizetjük Önnek a vételárat!

Minden egyéb, LIDL üzletben vásárolt, nem élelmiszer terméket (kivéve a Blue mobile termékeket) 90 napon belül, a vásárlást igazoló blokk ellenében visszaveszünk és a teljes vételárat megtérítjük.


FONTOS: A fenti lehetőségeket is kizárólag fogyasztó érvényesítheti!

aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem normál esetben nem.

De ha az üzletszabályzatában ez van akkor visszaveszik.

aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Mint látjátok, visszaveszik. A hetes bemásolta az ászf-jük megfelelő részét. A törvény valóban nem kötelezi őket erre, de a kereskedő a vevő javára korlátlanul eltérhet.


A 7. utolsó mondatához egy kis magyarázat: fogyasztó=egyszerű vásárló. Tehát céges számlára vett termékeknél nincs ilyen lehetőség.

aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Még egyszer leírom, hátha most átmegy: A Lidl simán visszaveszi. Aki nem hiszi, járjon utána!
aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!