Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hányszor moshatok 1 nap az új...

Hányszor moshatok 1 nap az új mosógépemmel? A leírásában erről semmi nincs, hogy hányszor lehet 1 nap, vagy lehet-e minden nap használni, kell-e pihentetni két mosás között. Vagy ezek már így vannak tervezve, hogy a ma embere sokat mos?

Figyelt kérdés
Eddig a régi (Indesit) 90 perc alatt mosott ki 1 adagot és vasárnap szoktam mosni egymás után 3 adagot. Reggeltől délig tartott. Az keddre megszáradt és akkor kivasaltam. Ez volt 15 évig. Az új (Electrolux) 3 óra 20 percet ír 1 adagra. (pamut és szintetikus, 40 fok) Ezt sajnos nem tudtam, amikor megvettem. Azt hittem, hogy ahogy haladunk az időben és minden modernebb lesz, a mosógépeknél is csökken a mosási idő, de ezek szerint nő. Szóval ezzel a több, mint 3 órával egész nap menne. Ez nem árt neki? Bár csak 1 nap 1 héten, utána pihen. Az is lehet, hogy nem is fér bele annyi ruha, mint a másikba, akkor még többször menne.....
aug. 24. 10:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem állok ott mellette. Délre végeznék, ha 1-1,5 órás lenne a mosás, aztán lemegyek a strandra estig, vagy kirándulni, vagy ilyesmi. De az csak akkor jó, ha nem úgy megyek haza, hogy még vár rám 2 mosás. Persze egyet indulás előtt berakhatok, de milyen jó este hulla fáradtan teregetni, azzal a tudattal, hogy 1 mosás még így is átcsúszik hétfőre....
aug. 24. 19:43
 22/25 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott, hogy árt-e a gépnek, ha egész nap megy. Írták, hogy nem. Tehát ha mégis ezentúl 3,5 órás mosásaim lesznek, azt is lezavarhatom 1 nap alatt, nem kell aggódnom, hogy tönkremegy a gép. Köszi a válaszokat!
aug. 24. 19:47
 23/25 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 22-ben írtad. A gép nem ember vagy állat, ami a munkától elfárad. Nyugodtan moshatsz azonnal egy másik töltetet, amikor az előzőt kivetted csak addigra száradjon meg, ill. legyen két szárítód.

Egyes gépek, amik munkájuk során hőt is fejlesztenek, ott valóban hagyni kell pihenő időt, amíg lehűl, de a mosógép nem ilyen.

aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Bírja a napi több használatot biztosan. De az Electrolux gépeknél a time manager gomb pont arra van, hogy csökkentsd a mosási időt. Nekem 1 óra 20 percnél nem megy tovább a pamut program sem, ezt a gombot használva. Próbáld ki majd így is!
aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbáltam a gombot, tényleg ez a megoldás.
aug. 26. 07:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!