Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hányszor moshatok 1 nap az új...

Hányszor moshatok 1 nap az új mosógépemmel? A leírásában erről semmi nincs, hogy hányszor lehet 1 nap, vagy lehet-e minden nap használni, kell-e pihentetni két mosás között. Vagy ezek már így vannak tervezve, hogy a ma embere sokat mos?

Figyelt kérdés
Eddig a régi (Indesit) 90 perc alatt mosott ki 1 adagot és vasárnap szoktam mosni egymás után 3 adagot. Reggeltől délig tartott. Az keddre megszáradt és akkor kivasaltam. Ez volt 15 évig. Az új (Electrolux) 3 óra 20 percet ír 1 adagra. (pamut és szintetikus, 40 fok) Ezt sajnos nem tudtam, amikor megvettem. Azt hittem, hogy ahogy haladunk az időben és minden modernebb lesz, a mosógépeknél is csökken a mosási idő, de ezek szerint nő. Szóval ezzel a több, mint 3 órával egész nap menne. Ez nem árt neki? Bár csak 1 nap 1 héten, utána pihen. Az is lehet, hogy nem is fér bele annyi ruha, mint a másikba, akkor még többször menne.....
aug. 24. 10:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy van annál rövidebb program, olvasd át a leírást. De bármennyit mehet, nincs erre korlátozás.
aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Van rövidebb program, 1 órás is, de ott a max mennyiség 1 kg. Az azért nem túl jó. Ahogy csökken az időtartam, úgy a max belerakható mennyiség is.
aug. 24. 11:02
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hosszú programmal is moshatsz biztos folyamatosan. Ilyen hosszú programnál már több az áztatási idő mint hogy valóban megy, csinál valamit a gép. Szerintem leginkább csak áztatja, kicsit átmozgatja a ruhákat.
aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én elektrolux gépemen van olyan funkció, hogy egy adott programon belül lehet csökkenteni a mosási időt. Ilyen nincs rajta?
aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Bárhányszor
aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy az egy óra és a három és fél között nincs más. Milyen típus?
aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fárad el a mosógép, nem kell pihentetni. És biztosan van 1 és 3,5 óra között program.
aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az lehet amit a #4 írt.

Bár nekem AEG van, de nálam is egy gomb lenyomásával lehet a 2.5 órás mosást lerövidíteni.

Vannak még mosási programok, rövidebbek is, de az gyapjú, meg különböző egyedi mosások.

aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8, de az azt jelenti, hogy van a kettő között is lehetőség.
aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Családomban elsősorban elektrolux, másrészt zanussi gépek vannak sok-sok éve,ezek egy gyártótól származnak. Eddig mindegyiken lehetett 1 óra környéki gyorsmosást beállítani teljes töltettel. Még egyszer olvasd át a kezelési utasítást, meglesz az.
aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!