Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép eldugult, a szűrő...

Mosogatógép eldugult, a szűrő körül víz van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Páromnál alakult ki a szituáció, mivel nagy darab kajamaradékot, zsíros csimbókokat nem mos le az edényekről. Én mondtam, hogy ez így nem lesz jó, a mosogatógép sem mos el mindent, szóval bizonyos edényeket be kell áztatni/lemosni.


Vagy rosszul tudom, hogy ez a lépés azért néha kell? És házilag hogy oldhatom meg ezt a dugulást?


Trisó/ecet? Dugulásoldót biztos nem mernék beletenni.



aug. 13. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A szűrőt letakarítottam, de nagyon trutyis a víz mellette.
aug. 13. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szűrőt kivetted? Alatta nincs egy finom szűrő? Amúgy milyen gép, milyen hőfokon van használva?
aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mosogatógép nem konyha malac.
aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es mivel írtam hogy letakarítottam, persze megvolt.


Nem mostani gép, indesit, van rajta pár program (3h-12h van írva rá a bal oldalon, azok villognak mosás közben ezek a folyamatok nyilván) nem az enyém, csak gondoltam segítek páromnak, mert ő nem ér rá ilyesmikre munka miatt.


3-as ezzel tisztában vagyunk, csak párom úgy vélte, neki macera előtakarítani (nem lakom vele, én nem így csinálom)... Nyilván tészta meg csont nem megy bele a gépbe, de elég sok szószos-olajos-zsíros dolgot eszik, amit azért muszáj lenne tisztítani előtte.

aug. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!