Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudnék ilyen szűrőt...

Hol tudnék ilyen szűrőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]

A mosogatógépünkben szakadt ki. Próbáltam rákeresni, de csak olyat találtam, ahol az egész szűrőt lehet megvásárolni, ami 10 ezer forint környékén mozog. Köszönöm a segítésget.



2018. szept. 16. 18:41
 1/7 Fantom83 ***** válasza:
Nem ártott volna egy Márkát,és pontos típusszámot írni,h képben legyünk...
2018. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tartózkodom otthon szóval pontos típust nem tudok, de Bosch márkájú.
2018. szept. 16. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem érthető, hogy esetedben a címben szereplő "szűrő" és a szövegben levő "egész szűrő" megjelölés egy és ugyanaz-e, vagy úgy gondoltad, hogy "megfoltozod" ?? Mert ezt házilag legfeljebb valami szilikonos ragasztóval tudod meg- vagy befoltozni, egyébként meg marad az általad jelzett 10 ezer Ft-ot közelítő ár.
2018. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam "egész" alatt:

[link]

Nekem pedig csak a mikroszűrő része kéne, ami a képemen van.

2018. szept. 16. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alkatrész áruházakban konkrétan márkára rákeresve biztosan találsz.

Én találtam pl. ezeken a helyeken szóló szűrőt 3-7ezer között, de nem tudom milyen márkát keresel, de millió van.

[link]

[link]

[link]

Szóval, nem lehetetlen, csak keresni kell!

2018. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy közben írtál márkát is.
2018. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fantom83 ***** válasza:
Ha nem akarsz ennyit költeni rá (ami részben érthető is) akkor szerintem vidd el a legközelebbi vas-műszaki boltba,és nézzetek rá valami perforált lemez szerű anyagot (ha létezik ilyen finom),vagy szúnyoghálóval helyettesítsd (ami kevésbé lesz tartós a lemezhez képest)
2018. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!