Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés
közvéleménykutatás:D
2010. okt. 28. 15:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2 éve van, nagyon szeretem.
2010. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

van. anyám :D


Am nincs. Anya v apa mosogat.

2010. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nincs, mert nem fér be a konyhánkba. Na jó, főzőfülkénkbe :D

De a szüleimnek van és elképesztően jó! Anyukám is ágált ellene, aztán első mosásnak beleraktunk mindenféle régi limlomot, hogy ha bajt csinál, azokért nem kár. Volt pl. egy kuglófsütő, amiben 10 éve beleégett kuglóf maradványai voltak. És kiszedte!! Pedig azt kézzel szinte lehetetlen is elmosni ugye a sok kis vájat miatt...

Általában az odaégett kaját is leszedi, ha nagyon gáz, akkor néha rajta marad egy kicsi, de az egyrészt általában már könnyen lejön, másrészt ha nem sürgős, akkor merakjuk a következő körbe is és kész :D

A szüleimé Bosch, azt csak ajánlani tudom!

2010. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Két éve ketyeg, szinte minden nap 2x. Egy áldás!!!!


Először nem akartam, mert micsoda luxus, nem engedhetem meg, mit gondolnak majd mások, nem tudok mosogatni?


Aztán csak megvettük és így 2 gyerek mellett nagyon nagy segítség! Amíg elmosogat tudok mást csinálni, pl. a gyerekekkl foglalkozni.

2010. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7 éve van gépem, Indesit, 12 terítékes és nagyon szeretem! Tényleg eltűntek szép lassan a lábasok aljáról a százéves odaégett foltok is. Kárt eddig nem okozott, kivéve, hogy néhány silányabb minőségű pohár befoltosodott és egy reklám Milka bögréről lemosta a fehér bocifoltokat :=). A poharakat már lecseréltük gépben mosható, jó minőségűre és azóta is csillognak. Néha - úgy vettem észre, hogy főként olyankor, ha túlzsúfolom -, egy-két pöttyöt otthagy a tányéron, de ha normélisan rakom be az edényeket, minden szép tiszta lesz.
2010. okt. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Van és nagyon szeretem :) Rengeteg időm felszabadult, amióta nem kell mosogatnom :)
2010. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
najó, eldöntöttem, veszek egyet neki :D nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segitettetek! milyet vegyek? AAA? az jó? muszáj belőle világmárka?
2010. okt. 30. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!