Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés
közvéleménykutatás:D
2010. okt. 28. 15:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ma 15:28-tól kérdezem: ha nem titok, miért vagy ilyen "ellenséges" ezzel a szegény szerkentyűvel?
2010. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem vágyom rá. Alapból szeretek mosogatni, a leégett dolgokat meg úgysem kaparja fel helyettem. Valamint nincs türelmem kivárni, míg összegyűlik annyi koszos edény, h érdemes legyen beindítani. Előnye viszont, h nincsenek száradó edények, és foltos poharak :)
2010. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló vagyok, és a kommentedre reagálnék. Ne az legyen a döntő szempont, amit anyud mond. Mivel nekem nincs, márkára tippet nem tudok adni, de egy példaértékű esetet leírok: a szomszédasszonyomat a családos lányai lepték meg évekkel ezelőtt egy mosogatógéppel. 3 év után köttette be, addig meg volt sértődve, hogy miért gondolják a lányai, hogy nem tud rendesen mosogatni. Náluk rendszeres, hogy hét végén összejön a család, és akkor van mosatlan bőven. Ezért vették meg neki közösen, és mióta beköttette, nem győzi áldani a lányait, dicsérni a gépet, és szidni magát, hogy milyen buta volt, 3 évig kerülgette, szidta, hogy csak a helyet foglalja.

Ennyi, tanulságot meg le lehet vonni belőle, jót is, rosszat is.

2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
30%
Ja, a csajom.
2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!


én ugy gondoltam, hogy amikor kiszállitják, majd ők beszerelik. legalábbis ezt irják sok helyen. lehetséges hogy nem is lehet? ugye konyha, vizesblokk. nem lenne tőle mesze, jó helyet találtam ki neki, picit átrendezném.

2010. okt. 28. 16:00
 16/27 Réti bubuzér ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:56


De bizony levakarja... Nekem egy üvegtálról hozott le olyan ráégett foltokat, amik már évek óta rajta voltak (csak ilyen kicsi foltok, de fémszivaccsal se jött le). Néztem is bután utána, nem nagyon akartam elhinni...

2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
a tesóm gépe is csodákat képes muvelni a nagyon régóta koszos edényekkel, engem nagyon meggyőzött, előtte nem hittem el, hogy egy gép, ami nem surol, képes lehozni ilyen szennyeződéseket.
2010. okt. 28. 16:02
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
15:28 vagyok. Nem ellenségem a gép, csak én valószínű valamilyen vízi lény lehettem előző életemben. Imádok mosogatni, ennyire egyszerű. Ha már a mosógép automata, legalább a mosogatással járó pacskolás hagy maradjon meg nekem. Főzés közben is folyamatosan mosom az edényeket, tehát ebéd/vacsora után csak a tányérok, evőeszközök várnak. Ennyi örömet még megengedek magamnak, bár a lányaim engem is fenyegetnek, hogy ha dolgozni fognak vesznek egy mosogatógépet. De addig pacskolok...
2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:03


ilyennek is kell lenni! :D

itt is pacskolhatnál néha, most vár rám egy kis pacskolnivaló.


egyébként néha énis élvezem a mosogatást, jó látni hogy a retek gyonyoruen eltunik mindenről.

csakhát fodrász vagyok, egész nap állok, orulok ha hazaérek egyben, aztán johet még egy ora állás a kaja felett meg a mosogatonál, ugyhogy már nem kompenzál eléggé a tisztitás orome.

2010. okt. 28. 16:06
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de szívesen elfogadnék egyet, ha valaki hozzám vágná. :D Rühellem a mosogatás. Azon filóztam én is, hogy az esetlegesen odaégett tejet, vagy pörköltet rendesen kimossa e az edényből? :/
2010. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!