Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Függönylevétel, de hogy?

Függönylevétel, de hogy?

Figyelt kérdés

Csak tippeket szeretnék, hogy oldanátok meg a következő rejtélyt: hogyan vegyem le egy olyan ablakról a függönyt, ami lehetetlen helyen van?

Olyan albiban élek, nyolcadik emeleten, ahol a hálószoba úgy van megoldva, hogy a méretre készített franciaágy közvetlenül az ablak alatt van, elmozdítani nem lehet. Hiába állok rá, nem érem el. Ha pedig ráteszek valamit, és arra állnék, az meg nyilván balesetveszélyes.

A tulajt, mikor kérdeztem, ő azt mondta, úgy emlékszik, ő a párkányra állt. Nos, ezt nem tudom, hogy kivitelezte, de én tuti, nem fogok.

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg? 2m-es ismerősöm nincs sajnos.



2023. márc. 18. 13:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

13-as vagyok. Már megírtam korábban a tippem (deszka+puff), dehát ha semmi nem jó, akkor nem lehet segíteni. Pláne ha utólag szivárogtatsz infókat mi miért nem működik. Te vagy ott, te látod mit lehet kihozni a dologból. A matracot le lehet venni? Ágyrácsra egy puff, vagy ágyrácsok közé beállítani a létrát. Ami persze nem megy, ha kárpitos az ágy, vagy ha van feneke (ágyneműtartó), de ezt innen mi megint nem tudhatjuk ugye.

Azért egy függöny nem egy akkora ügy, hogy tényleg sehogy ne lehessen onnan leszedni.

2023. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Fogj egy lavór mosószeres vizet,aztán a szobában sikáld meg a függönyt.
2023. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Sajnos leszakadhat az alja.

21:Nem utólag szivárogtatok infókat, csak írom, hogy mi miért nem megvalósítható, amit javasoltok. Nem a finnyásságom miatt, vagy mert unatkozom, hanem technikai okok miatt. Ha egy negyven kilós nő lennék, valószínűleg könnyebb dolgom lenne, ablakpárkányra állnék, valakit megkérnék, hogy tartson, és már le is kapnám a függönyt. De nem ez a helyzet.


"Azért egy függöny nem egy akkora ügy, hogy tényleg sehogy ne lehessen onnan leszedni."

Igaz. Hidd el, le tudnám rántani 2 másodperc alatt, és tennék fel függönyt nem a karnisra, hanem akasztós megoldással az ablakra, de nem a saját lakásomról van szó. Bérlem, nem én rendezkedek.

2023. márc. 18. 15:06
 24/26 A kérdező kommentje:
Mármint az ágynak szakadhat le az alja, előző válaszolók közül kérdezte valaki.
2023. márc. 18. 15:07
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék egy képet erről a szobáról
2023. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
68%
leveszel egy ajtólapot, ráfekteted az ágyra, raksz rá két polcdeszkát, es arra széket vagy létrát. megnezed mennyire ingatag...
2023. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!