Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Függönylevétel, de hogy?

Függönylevétel, de hogy?

Figyelt kérdés

Csak tippeket szeretnék, hogy oldanátok meg a következő rejtélyt: hogyan vegyem le egy olyan ablakról a függönyt, ami lehetetlen helyen van?

Olyan albiban élek, nyolcadik emeleten, ahol a hálószoba úgy van megoldva, hogy a méretre készített franciaágy közvetlenül az ablak alatt van, elmozdítani nem lehet. Hiába állok rá, nem érem el. Ha pedig ráteszek valamit, és arra állnék, az meg nyilván balesetveszélyes.

A tulajt, mikor kérdeztem, ő azt mondta, úgy emlékszik, ő a párkányra állt. Nos, ezt nem tudom, hogy kivitelezte, de én tuti, nem fogok.

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg? 2m-es ismerősöm nincs sajnos.



2023. márc. 18. 13:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Most azt fogjátok gondolni, nekem semmi se jó, pedig a konnektor leszerelése tök jó gondolat volt, amíg rá nem jöttem, hogy nem lehet annyira előrehúzni az ágyat, hogy beférjen mögé a létra biztonságosan, mert két nagy szekrény van oldalt, és igen, azokat nem lehet arrébb húzni, szóval az feltartóztatná az ágyat. Szerintem megkérdezem a tulajt még egyszer, hogy is csinálták pontosan eddig?
2023. márc. 18. 14:02
 12/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy ajtó leszerelt kilinccsel nem rossz ötlet!
2023. márc. 18. 14:05
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azt fogja mondani, hogy körülményeskedtek ennyit. :) Ha az ember nagyon akarja, megtalálja a módját...
2023. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
És ha felnyitod az ágyat, akkor nem tudod beletenni a létrát?
2023. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
A szekrényt nem lehet kifordítani? Nem tolni, hanem elfordítani.
2023. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Félig felnyitható az ágy, szóval nem.

Nem tudom, mennyire stabil a szekrény, de megpróbálható.

13as, aranyos vagy, de nem annyira egyszerű a helyzet, ezért kértem itt segítséget, ki mit gondol. Te rendkívül sokat tettél hozzá a közös gondolkodáshoz.

Többieknek köszönöm, kaptam pár hasznos tippet!

2023. márc. 18. 14:19
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Azt az ágyat valahogy odatették, nem odanőtt! Na azt kell csinálni visszafelé.
2023. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Lehet sose szedték le azt a függönyt.
2023. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18as, sajnos én is erre gondolok.
2023. márc. 18. 14:41
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Az ágy felemelhető részét próbáld kicsavarozni, hogy ne csak félig legyen felemelhető - szállítani is 2-3 részben szállítják - és akkor be tudod tenni a létrát, nem kell átrendezni a szobát. Kérdés, hogy a földön fekszik e az alja, vagy lábakon áll, mert utóbbi esetben leszakadhat az alja.
2023. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!