Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan takaritsam ki a mikrót...

Hogyan takaritsam ki a mikrót hatékonyan?

Figyelt kérdés
Vettünk egy használt mikrót,amibe van grillező funkció,az előző tulaja ezt használta is,és oda van égve a zsír. Én neki estem domestoszal,és zsiroldoval kitakarítani,de egyszerűen nem jön le. Tudom,hogy nem lett volna szabad de más opció nem jutott eszembe. Most meg arra kellene megoldás,hogy ezeket szereket,hogyan távolítsam el,hogy ne kerüljön be az ételbe. Raktam már be egy bögrébe ecet és víz kombót,majd egy mikrózható tálba vizet,és át töröltem már mosogató szeres szivaccsal,majd sima vizes szivaccsal,at töröltem száraz ruhával. Így maga a szer szagot nem érezni,viszont félek,hogy az az anyag még kering a mikróba. Mit tehetnék még? Két kisgyerek is van,nagyon fontos lenne! Elore is köszönöm!
2022. nov. 21. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
A domestoszt higitottam vízbe és úgy töröltem át.
2022. nov. 21. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyjából mindent megtettél érte.
2022. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen egyekeztem. Így már lehet használni bátran?
2022. nov. 21. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
hideg zsíroldóval
2022. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlaggódod!!
2022. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es azzal is próbálkoztam. De nem viszi le.
2022. nov. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!