Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Motivációs válaszokat szeretné...

Motivációs válaszokat szeretnék kérni arra, hogy miért takarítsam ki a lakást?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 12:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Én motivációt a takarítás ellen tudok mondani. Ha folyton takarítasz, meg leviszed a szemetet, komplett egér és csótány családok életét keserítenéd meg. Ha nem teszed, akkor ottjont adhatsz ezeknek a barátságos jószágoknak. Sokszor hangya útvonalakat is felfedezhetsz, nézheted közelről hogy viszik a kis étel darabokat és tűnnek el egy kis résben. Nagyon cukik 😍
2022. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, ezért írhattál ide.
2022. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%

Megesz a kosz!

Így jó?

2022. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne tekeritsd ki hanem szabadulj meg a fakaritanivalotol. Ajanlom kon mari konyvet.
2022. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó érzés lesz, mikor készen vagy vele. Én ma függönyt és ablakot mosok, mindkettőt gyűlölöm, de a nappaliban már csodás illat és tisztaság van!!! Gyorsan megcsinálod, utána a nap többi részével azt csinálsz, amit akarsz anélkül, hogy arra gondolnál, hogy feladatod van, amit nem végeztél el. Csak elkezdeni nehéz! Hajrá!!!
2022. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
84%

Nézzétek át mindig a lisztes, morzsás szekrényeket!

Amint egy molyt meglátnátok dobjatok ki mindent ami gyanús.

Nagyon sok nyűglődést előzhettek meg.

2022. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy ne legyél igénytelen és ne egyen meg a retek.


Nőlj fel végre!

2022. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még még, csak a fürdővel végeztem
2022. szept. 11. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
A szakemberek szerint minimum napi 30 perc testmozgás mindenkinek kötelezően ajánlott az egészség megőrzéséhez. A házimunka is testmozgás, így ha takarítasz, akkor rögtön két legyet ütsz egy csapásra: mozogtál is és a lakás is tiszta lett. ;)
2022. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent ihlettel és átéléssel csinálni. Nem versírás ez, hogy motiváció kelljen hozzá. Meg kell csinálni és kész. Ha van kedved hozzá, ha nincs. Én fütyörészni szoktam közben, így mindenki azt hiszi, jó kedvem van...
2022. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!