Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A motivációs guruk tanításai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A motivációs guruk tanításai, vagy a vonzás törvénye mennyire segített nektek párt találni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

semennyire, vagy nem ismerem ezeket a tanításokat amire hivatkozol

nekem egy dolog segített: hogy elkezdtem közösségi életet (is) élni

2022. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőztem. Levelezés, telefon, találkozó. Jó pár emberrel találkoztam, de nem. Elég lassan, de végül eljött Ő is.
2022. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2022. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy találtam párt tini korom óta, hogy valaki megtetszett odamentem elhivtam randizni. Nyilvan voltak olyanok akik elhajtottak, de annyira nem érdekelt a dolog jött mindig más. Igazából fogalmam sincs miért kell a vonzás törvényével és más emberek semmitérő véleményével (motivációs guruk) élni az életet. Kicsit ki kellene mozdulni, ha valaki tetszik odamenni elhivni egy randira, kicsit beszélgetni (nem chatelni, nem telefonálni)

33/F

2022. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

(nem chatelni, nem telefonálni)

Én nő vagyok, nem mehetek oda férfiakhoz, hogy eljönne-e velem kávézni.

2022. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire. Az önismeret és az emberismeret segített.
2022. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semennyire. Mindig akkor toppant be valaki az életembe, amikor nem is vártam.De jellemzően akkor, amikor jól éreztem magam a bőrömben, és sugároztam a pozitivitást. Amikor magam alatt vagyok, és legjobban vágynék valami jó szóra, akkor érdekes módon mindenki átnéz rajtam, szinte csak a rosszat vonzom
2022. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: ha pl.: valaki valamilyen fogyatékossággal született, akkor is csak a személyiségén tudnak a guruk "segíteni", a testi hibát nem tudják kezelni, így totál marad a hátrány.
2022. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Pénzbevonzó elefántot el ne felejtsd!
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ezek a youtubeos motivációs "guruk" nagy kóklerek, az összes árul valami könyvet, vagy kurzust vagy akármit hogy jöjjön be pénz, ha olyan qrva nagy tudású guruk akkor miért nem manifesztálnak 1 milliárd dolcsit hogy ne kelljen kuncsorogni a barom youtube nézőktől? :D


Meg olyan baromi könnyen dobálóznak a szavakkal, látszik hogy fingjuk sincs amiről beszélnek, amikor például azt mondják hogy "engedd el a vágyadat" really ?!?! Ez csak így megy ?! :O Tegyük fel megtaláltad életed szerelmét, de szétmentetek, te szenvedsz mint a kutya, kíváncsi lennék ő mennyire tudná egy csettintésre elengedni :D Vagy akarsz egy Ferrárit, mert a kedvenc kocsid, de Ladára is alig telik, szóval semmi más nem marad csak a vágy, aha, engedd már el ebben a helyzetben mert "majd úgyis meglesz az a Ferrari, de most a vízszámlára kell gyűjtenem előbb" :DDDD


Nem mondom, hogy hazugok, meg nem mondanak jókat néha, de abszolút nem hitelesek. Én megnézem őket, mert kíváncsi vagyok tudnak-e valami értelmeset mondani, de ehhh nagyon kevés akinek tényleg ér is valami a szava... és sokan csak a kamut tolják, hogy te megnyugodj és kedvelni kezd az embert, szimpatizálni, aztán meg csak csalódsz hogy nem jön össze.


Mindenkinek magának kellene kitapasztalni a saját útját, hallgasd meg mit mondanak ezek és azt fogadd csak meg ami szerinted hasznos is, olyan ez mint egy svédasztal.

2022. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!