Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vennétek porszívót, vagy elég...

Vennétek porszívót, vagy elég a seprű+felmosó?

Figyelt kérdés
Költözök, első lakás, járólap és laminált lap van mindenhol. Fontos a porszívó ebben az esetben, ha nem lesz szőnyeg?
2022. nov. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Már te is személyeskedtél.
2022. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy napi kétszer kell ? Te heti egyszer csinálod meg, az a te dolgod.
2022. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en valoban otthon vagyok most meg, mert 8 honapos a fiam. Remelem ez azert nem tragedia es megbocsathato bun.

De mivel van egy 6 eves kutyam is es a terhesseg 7. honapjaig dolgoztam, ezert boven van tapasztalatom a hazimunkaban munka mellett is, mert a kutya miatt bizony mar kezdettol fogva tobbet kell takaritani is.


Naponta felporszivozni egyszer (mert en csak ennyiszer szoktam) konkretan max 20 perc. Szoval nem egeszen ertem ezen mi olyan kiakaszto, es nem ertem munka mellett miert ne ferne bele, miert kell ehhez otthon lenni, de nagyon ra vagy gorcsolve 😆

Konkretan a napi mosogatas tobb ido volt, amig nem volt mosogatogepem, mint ez :D Ez mar semmiseg.

2022. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Gyerekkel vagyok itthon és nekem is van így is keresetem. Nyilván egy gyes nem annyi mint amennyit előtte kerestem. A robot porszívó magától megy napi kétszer, azért van. Máshol egyszer porszívózok. Gyerek mellett másabb sokkal, mert előtte nem volt aki ledobálja a kaját az etetőszékből. A konyhában napi szinten mosok fel emiatt.
2022. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
És te miből gondolod, hogy nő vagyok, hogy otthon leszek gyerekkel? Férfi nem tehet fel porszívóról kérdést?
2022. nov. 10. 14:55
 36/41 A kérdező kommentje:

Azon cs.sztem fel magam, hogy levonjátok a kva. okos következtetést, hogy biztos anyám takarit rám, meg mocsok van, meg sosem porszívózok. Azért ehhez nemkicsit kell idiótának lenni, semmit nem tudtok rólam.


Erre írtam, hogy ilyen erővel én is beindíthatom az egybites sztereotípiákat, hogy ha takarítasz, tuti HTB vagy meg eltartanak. Ez is, az is idiótaság.

2022. nov. 10. 14:58
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy vagyok mint a 33. Van mosogatógépem, mosógépem és szárító gépem is. Ezekbe bepakolni pár percet vesz csak igénybe. Rend rakás, por törlés is hamar megvan 15 perc alatt. Porszívózás is 15-20 perc. Ha kell hajtogatni az is 10 perc ( mennyiségtől függően. Egy óra alatt bőven kész van minden. Ezt munka mellett is megcsináltam és baba mellett is.
2022. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
56%
Akkor javítom : Ha lesz gyereketek. A férjem is bármit megcsinál takarítást ha kérem.
2022. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szóval nem mondtam hogy mocskos vagy. Szimplán leírtam nálam hogy zajlik, mégis jött a reakciód hogy : Jézusom.....
2022. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Arra írtam, hogy jézusom, hogy naponta 2x megy a robot, plusz akksis, plusz még heti 2x a nagy is. Mindegy, hagyjuk. Ha ez a jézusom annyira beléd állt és személyeskedésnek vetted, elnézést kérek. Tőled. Mert a másik válaszoló ritka paraszt volt.
2022. nov. 10. 15:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!