Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vennétek porszívót, vagy elég...

Vennétek porszívót, vagy elég a seprű+felmosó?

Figyelt kérdés
Költözök, első lakás, járólap és laminált lap van mindenhol. Fontos a porszívó ebben az esetben, ha nem lesz szőnyeg?
2022. nov. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Alap a porszívó. Seprű helyett nekem is csak ilyen kis kefém van és lapátom, azzal szedem össze ha eltörtem valamit pl.
2022. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olcsó aksis porszívó van amit rá kell állítani a töltőre így nem kell pakolászni és nem foglal sok helyet. Egy éves a kislányom szóval állandó használatban van. Nem járunk be cipővel a házba még is eszméletlenül koszos vagyis inkább poros maradt a takarítás után a padló seprűvel. Tényleg csak keverte a port a levegőben. Mióta megvan a porszívó azóta makulátlan. Régen utáltam porszívózni, de mostmár megszerettem.
2022. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

12-es, de akkor mikor lesz rendesen tiszta a haz? Nekem is van egy ilyen akksis, tok jo, hogyha igy gyorsan fel kell porszivozni, de mivel sajnos nem egy dyson, ezert kell melle a sima porszivo, heti egyszer-ketszer.

Meg ugye a sarkokat, plafonon pokhalot, szegelyeket nem lehet vele porszivozni.

2022. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Heti egyszer-kétszer semmivel nem porszívózok, nemhogy amellett még naponta :D
2022. nov. 9. 10:28
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy atlag haztartasban heti egyszer illik :)


De en itthon vagyok eppen a babammal, van kutya is. Szoval nalunk kell.

2022. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
A 13asra írtam, hogy az akksis mellé kell a rendes, heti 1-2x... szerintem ez már tisztaságmánia. Az akksissal letolja naponta, meg hetente 2x még a rendessel is? Kinek van erre ideje/kedve?
2022. nov. 9. 11:28
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as es a 15-os kommentet is en irtam. Mint mondtam, benti kutyank van, meg egy kuszo-maszo gyerek, kell az, hidd el. De egy normal haztartasban eleg ritkabban :)


Amugy szerencsere ketten vagyunk egy haztartasra a ferjemmel, most hogy itthon vagyok, nyilvan en csinalom a takaritast tobbet, de munka mellett nagyon szigoruan beosztottuk :)

2022. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 13-as nem tisztaságmániás, vagy ha ő igen akkor én is :D Nekem robotporszívóm van ami szinte minden nap megy, és mellette heti egyszer veszem elő a nagy porszívót. Ennyi szerintem kell. Morzsák, por, hajszálak, ahol benti kisállat van annak a szőre, stb
2022. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
29%

Ahol nincs gyerek meg háziállat, ott 2 hetente elég porszívózni.

Ahol szőrös állat van, ott ha naponta 2x porszívózol, akkor is retek lesz.

2022. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%

Két porszívóm ment tönkre egymás után, ráadásul azóta egy 20 m2-es lyukban lakom. Úgyhogy nem vettem egy harmadikat is, nincs porszívóm. Seprű, lapát, porszedegető van.

Ja, amúgy takarítónő vagyok, de porszívózni utálok. :)

2022. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!